XXXII Niedziela zwykła – 12.11.2023

32_niedziela-zwykla_2023

Komunikaty Kurii Metropolitalnej Łódzkiej na niedzielę 12 listopada 2023 r.

1. VII Światowy Dzień Ubogich obchodzić będziemy w niedzielę 19 listopada. Włączyć się możemy w to dzieło wypełniając artykułami spożywczymi i chemicznymi „Tytki charytatywne”, które zostały dostarczone do wszystkich parafii naszej archidiecezji. Zebrane w ramach akcji artykuły pozostaną do dyspozycji parafii z przeznaczeniem dla ubogich.
  2. Wspólnota Ruch Czystych Serc zaprasza wszystkie młode osoby na ogólnopolskie skupienie pt. „Świętość na pierwszym planie”, które odbędzie się 18 listopada w par. pw. św. Brata Alberta na Widzewie. W programie konferencje znanych osób, film, Msza św. i adoracja. Zapisy oraz szczegóły na facebooku, na wydarzeniu pt. „Świętość na pierwszym planie”.
  3. Duszpasterstwo Kobiet AŁ zaprasza kobiety na spotkanie poświęcone życiu duchowemu, które organizowane jest w ramach cyklu „Duchowość, to styl życia”. O kobietach, które poszły za Jezusem i duchowości dominikańskiej mówić będzie o. Maciej Biskup OP. Spotkanie, poprzedzone Mszą św. sprawowaną w intencji kobiet o godz. 18.00, odbędzie się 21 listopada o godz. 18.30 w kawiarence kościoła pw. Św. Ap. Piotra i Pawła w Łodzi.