XVII Niedziela w ciągu roku – 24.07.2022

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XVII Niedziela Zwykła

25 lipca 2022 r.

1. Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone podczas ubiegłotygodniowej tacy gospodarczej na rzecz kościoła. Została zebrana kwota w wysokości ????? zł. Złożono także indywidualne ofiary na kościół: 1×1000 zł, 2×300 zł, 1×200 zł, 2×100 zł, 2×50, 1×20 zł. Jesteśmy ogromnie wdzięczni za okazywaną pomoc, wrażliwość i otwartość.
  2. W przyszłą niedzielę br. Rafał, posługujący w tym miesiącu w naszej parafii, będzie rozprowadzał za dobrowolną ofiarą czasopismo seminaryjne „Nasze życie” Zebrane ofiary będą przeznaczone na nasze seminarium w Łodzi-Łagiewnikach.
  3. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Lichenia w dniu 10 września. Koszt 60 zł. Zapisy po porannym różańcu w dni powszednie oraz w sklepiku. Szczegóły w gablocie.
  4. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, którą można nabyć w kiosku (do godz. 14.00) lub w zakrystii (po godz. 14.00). Zapraszamy również do naszej biblioteki.
  5. W minionym tygodniu odeszli z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności: Janina Kubis, l. 83, z ul. Felińskiego, Danuta Banaszczyk, l. 74 z ul. Dąbrowskiego, Stefania Trzcińska, l. 91 z ul. Deotymy. Wieczny odpoczynek
  6. Teraz będzie odmówiona modlitwa błogosławieństwa kierowców i pojazdów, a bezpośrednio po Mszy nastąpi pokropienie pojazdów wodą święconą przed kościołem. Bóg zapłać za wszelkie składane przy tej okazji ofiary.