Autor: kl. Witor Morawiec
Wakacyjny wyjazd scholanek i ministrantów z parafii NMP Nieustającej Pomocy w Bełchatowie

W dniach 04-10.08.2024 r. odbył się wyjazd ministrantów i scholanek z parafii NMP Nieustającej Pomocy z Bełchatowa do Ochotnicy Górnej.

W trakcie trwania jego uczestnicy mieli okazję:

• Przeżywać każdego dnia Eucharystię.
  • Wejść na szczyt 3 Korony.
  • Przejść park linowy.
  • Odwiedzić centrum oazy w Krościenku oraz centrum ekologii integralnej.
  • Zjechać z toru saneczkowego.
  • Odwiedzić termy chochołowskie.

Wyjazd ten pozwolił wypocząć wszystkim osobom, biorącym w nim udział w miłej atmosferze, przybliżyć się do Boga i przeżyć wiele atrakcji dzięki którym mogli oni lepiej się poznać i zintegrować. Wypoczywający pragnęliby serdecznie podziękować wszystkim bez których ten wyjazd by się nie udał, a mianowicie księdzu proboszczowi, wychowawcom oraz klerykowi Wiktorowi. A już od września ministranci i scholanki będą mogli z pełną mocą i z wielkim zaangażowaniem dalej budować i rozwijać wspólnotę parafii NMP Nieustającej Pomocy w Bełchatowie.