Pieczęć kolegiaty

Rzymskokatolicka Parafia p.w. Św. Mikołaja Biskupa w Wolborzu

Aktualności Kamera • na żywo Ogłoszenia duszpasterskie Intencje Mszy Św. Zapowiedzi ślubne O parafii Kancelaria Porządek nabożeństw Cmentarz parafialny Kontakt

Rekolekcje wielkopostne 2018

4 marca 2018

W tym roku rekolekcje wielkopostne dla dorosłych, młodzieży i dzieci w naszej parafii rozpoczynamy w niedzielę 4. marca. Rekolekcje poprowadzi ks. kanonik Paweł Lisowski (proboszcz parafii Świętego Ducha w Łodzi). Podejmiemy tematy związane ze świętym Ojcem Pio. Zaplanujmy udział całej rodziny w skupieniu wielkopostnym.

Program rekolekcji:

Niedziela, 4 marca

• 7:00 - Msza św. z nauką dla dorosłych
  • 9:00 - Msza św. z nauką dla młodzieży
  • 10:30 - Msza św. z nauką dla dorosłych
  • 12:00 - Msza św. z nauką dla dzieci
  • 16:00 - Msza św. z nauką dla dorosłych i Gorzkie Żale

Poniedziałek, 5 marca

• 6:30 - Msza św. z nauką dla dorosłych i koronka do Bożego Miłosierdzia
  • 8:15 - Nabożeństwo z nauką dla kl. VII SP, II, III Gimnazjum (w szkole praca w grupie)
  • 9:30 - Msza św. z udziałem młodzieży szkoły ponadgimnazjalnej w Wolborzu
  • 10:30 - Nabożeństwo z nauką dla dzieci kl. 0-III (w szkole praca w grupie klasowej)