Pieczęć kolegiaty

Rzymskokatolicka Parafia p.w. Św. Mikołaja Biskupa w Wolborzu

Aktualności Kamera • na żywo Ogłoszenia duszpasterskie Intencje Mszy Św. Zapowiedzi ślubne O parafii Kancelaria Porządek nabożeństw Cmentarz parafialny Kontakt

Remonty budynków parafialnych

18 lutego 2017

Wysiłkiem wspólnoty parafialnej remontujemy budynek katechetyczny. Remontujemy instalację kanalizacyjną, wodociągową w całym budynku. Także będzie nowa instalacja centralnego ogrzewania. Wzmocniona więźba dachowa, oczyszczione i ocieplone stropy, usunięte pęknięcia ścian, eliminacja wilgości, wymiana podłogi. Przygotowujemy pomieszczenie na poddaszu do pracy duszpasterskiej. Dodatkowo kolejne prace remontowe odbywają się w piwnicach plebanii. Wymieniona zostanie tam cała instalacja elektryczna oraz wodociągowa. Zakładane będą tam płytki i malowane ścian. Także planowany jest kapitalny remont kaplicy św. Rocha.