17 czerwca 2018

XI Niedziela Zwykła – 17.VI.2018

1. Nabożeństwa
Zachęcamy wiernych do udziału w nabożeństwach czerwcowych o g. 18.00.
2. Zakończenie roku szkolnego
W najbliższy piątek, 22 czerwca, kończy się rok szkolny. Dzieci, młodzież, wychowawców i rodziców, zapraszamy w tym dniu, na Mszę św. o g. 8.00.
3. Uroczystość św. Jana Chrzciciela
W następną niedzielę, 24 czerwca, obchodzimy uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela.
4. Pielgrzymki
Zapraszamy na następujące pielgrzymki:
• 8 lipca do Częstochowy z Biurem Radia Maryja.
• 26 sierpnia do Częstochowy z Asystą Parafialną i zapisami w kiosku
• 8 września do Lichenia z Asystą Parafialną z zapisami w kiosku
5. Wieczór świętojański
Franciszkanie z Łagiewnik zapraszają na Świętojański Wieczór Uwielbienia w piątek, 22 czerwca o g. 18.00.
6. Prasa katolicka
Z prasy katolickiej: w Gościu Niedzielnym – o Świętej Górze koło Gostynina oraz o poważnym spadku wydawanych drukiem czasopism. Ponadto możemy nabyć: Rycerza Niepokalanej, nowy numer Miłujcie się, Idziemy, Niedzielę, dewocjonalia i zioła lecznicze.
7. Zmarli
W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do Pana: Stanisław Olobry, l. 86, z Deotymy, Zdzisław Kołodziejczyk, l. 80, z Konspiracyjnego Wojska Polskiego, Józefa Fronczyk, l. 92, z Chłędowskiego, Eugenia Krzywońska, l. 81, z Umińskiego, Ludwika Czubak, l. 85, z Zapolskiej, Wanda Bednarska, l. 90, z Zapolskiej, Felicja Rowińska, l. 91, z Gersona, Barbara Masternak, l. 68, ze Staffa i Michał Olszewski, l. 74, z Ejsmonda. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.