VI Niedziela w ciągu roku – ogłoszenia

VI Niedziela zwykła

13 lutego 2022 r.

1. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy: w poniedziałek – Święto świętych Cyryla i Metodego.
  2. Czciciele św. Michała Archanioła zapraszają na spotkanie we wtorek, o godz. 16.30, do salki duszpasterskiej.
  3. W najbliższy czwartek, 17 lutego, przypada rocznica aresztowania św. Maksymiliana i przewiezienia na Pawiak. Tego dnia zapraszamy na Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie o godzinie 18:30. Naszym spotkaniom towarzyszy hasło: Odszukać i zbawić, co zginęło. Modlitwę prowadzi Odnowa w Duchu Świętym. We wspólnym śpiewie i uwielbieniu Najświętszego Sakramentu po mszy św. pomoże nam zespół muzyczny „zaNim”, istniejący przy naszej franciszkańskiej parafii, na Rzgowskiej.
  4. W tym tygodniu, z racji urlopu p. organisty, wszystkie Msze św. będą recytowane.
  5. W przyszłą niedzielę taca gospodarcza, przeznaczona na ogrzewanie kościoła. Za wszelkie ofiary indywidualne, na konto, na tacę i do skarbonek składamy serdeczne: Bóg zapłać!
  6. Polecamy prasę katolicką, którą można nabyć w kiosku. Niedziela pyta czy istnieje możliwość zbawienia wyznawców innych religii i ateistów. Gość Niedzielny pochyla się nad problemem cierpienia i choroby, natomiast w Idziemy artykuł o tym, że nie kocha się na próbę. Przewodnik Katolicki szuka przyczyn, dlaczego tyle małżeństw kończy się porażką. Jest najnowszy numer l’Osservatore Romano. Zapraszamy również dzisiaj po Mszy św. i w tygodniu do naszej biblioteki parafialnej.
  7. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: Lucyna Kowal, l. 85 z ul. Oppmana, Wacława Błońska, l. 85 z ul. KWP, Józef Oganiaczyk, l. 68 z ul. Dąbrowskiego, Anna Węglińska, l. 86 z ul. Rydla, Marianna Sowa, l. 91 z ul. Śląskiej, Józefa Barska, l. 89 z ul. Dąbrowskiego. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie