V Niedziela w ciągu roku – ogłoszenia

V Niedziela zwykła

6 lutego 2022 r.

1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: w poniedziałek – św. Koletę, w środę – św. Scholastykę.
  2. W piątek, we wspomnienie NMP z Lourdes, obchodzimy Światowy Dzień Chorego. Na Mszy św. o godz. 10.00 udzielimy sakramentu namaszczenia chorych, a na zakończenie błogosławieństwa Najświętszym Sakramentem.
  3. Wspólnota Franciszkańskiego Zakonu Świeckich zaprasza w przyszłą sobotę, na spotkanie o godz. 8:45. Rozpocznie się Mszą św. w kościele.
  4. Polecamy prasę katolicką, którą można nabyć w kiosku. Niedziela pyta, czy zmarli mogą nas odwiedzać. Z Gościa Niedzielnego poznamy sylwetkę św. Ireneusza z Lyonu, którego papież Franciszek włączył do grona doktorów Kościoła, natomiast w Idziemy artykuł o chorobach służby zdrowia. Przewodnik Katolicki pisze o roli przyjaźni w życiu. Jest najnowszy numer Rycerza Niepokalanej. Zapraszamy również po Mszy św. do naszej biblioteki parafialnej.
  5. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: Gabriel Kowalski, l. 93 z ul. Deotymy, Krystyna Sujka, l. 74 z ul. Bałuckiego, Jadwiga Burchardt, l. 91 z ul. Ejsmonda, Eugeniusz Wolak, l. 68 z ul. KWP, Ewa Andrzejczak, l. 88 z ul. Deotymy, Tadeusz Wróblewski, l. 90 z ul. Dąbrowskiego, Dorota Strzelecka, l. 62 z ul. KWP, Bronisława Sobczak, l. 93 z ul. Deotymy. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie