Niedziela Chrztu Pańskiego – ogłoszenia

Niedziela Chrztu Pańskiego

9 stycznia 2022 r.

1. Dzisiejszą Niedzielą Chrztu Pańskiego kończymy liturgiczny okres Narodzenia Pańskiego.
  2. Jutro rozpoczynamy tegoroczną kolędę. Kapłani odwiedzą tylko te domy i rodziny, do których wcześniej zostaliśmy zaproszeni. Osoby, które nie zgłosiły się, a pragną przyjąć kapłana, prosimy o zostawianie informacji w kancelarii w tygodniu. Odwiedzimy je w ramach uzupełnień, przewidywanych na 22 stycznia. Na puszkach przy wyjściu z kościoła jest wyłożony terminarz kolędy. Jest dostępny również w gablocie i na stronie internetowej. Aby spotkanie odbywało się w klimacie świątecznym, a zarazem bezpiecznie, prosimy o zachowanie należnych środków ostrożności. Odwiedziny są planowane od poniedziałku do piątku od godz. 17.00, a w sobotę od godz. 10.00.
  3. Polecamy prasą katolicką z ubiegłego tygodnia i bieżącą, którą można nabyć w kiosku. Niedziela pisze o Złodziejach świętości i ma dodatek ekstra o fundamentach naszej wiary. Gość Niedzielny odpowiada na pytanie: Po co Jezusowi chrzest? i ma pudełko na skompletowanie kolekcji Biblii Audio. W Idziemy przeczytamy o peryferiach Franciszka. Przewodnik Katolicki wyjaśnia w jaki sposób powinien wyraża akt żalu, który Kościół określa jako konieczny do przyjęcia przebaczenia podczas spowiedzi. Zapraszamy również dzisiaj i w tygodniu od środy do piątku do biblioteki.
  4. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: Michał Wyrzuc, l. 41 z ul. Ejsmonda, Marianna Mielcarek, l. 92 z ul. Deotymy, Wiesława Łapuchowska, 88 z ul. Kadłubka, Ryszard Wach, l. 66 z ul. Umińskiego, Liliana Dąbrowska, l. 75 z ul. Deotymy, Janina Lesiak, l. 86 z ul. Gojawiczyńskiej, Czesława Kupiec, l. 93 z ul. KWP, Andrzej Paczkowski, l. 75 z ul. Staffa, Lucyna Doliwa-Brodowicz, l. 73 z ul. Makuszyńskiego, Urszula Kuligiewicz, l. 94 z ul. Makuszyńskiego, Katarzyna Fer, l. 27 z ul. Bałuckiego, Jadwiga Grodzka, l. 79 z ul. Felińskiego, Stanisław Niebrzydowski, z u. Deotymy.. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie