XXV Niedziela w ciągu roku – 20.09.2020

1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła będziemy obchodzić:
  • 21 września w poniedziałek: Święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty;
  • 23 września w środę: Wspomnienie św. Pio z Pietrelciny, prezbitera;
  1. Dzisiaj o godz. 17.45 rozpocznie się nowenna ku czci św. Michała Archanioła.
  2. W przyszłą niedzielę 27 września po Mszy Świętej o godz. 14.00 w kościele odbędzie się spotkanie organizacyjne rodziców dzieci, które w 2021 r. przystąpią po raz pierwszy do spowiedzi i Komunii Świętej.
  3. Wznawiamy przygotowania do sakramentu bierzmowania. Spotkanie organizacyjne dla kandydatów do bierzmowania odbędą się w niedzielę 4 października: dla klas VII z rodzicami rozpocznie się Mszą św. o godz. 11.00; dla klas VIII Mszą św. o godz. 9.30, natomiast dla klas I szkół ponadpodstawowych o godz. 18.30. Po Eucharystii spotkanie dla poszczególnych roczników odbędzie się w kościele.
  4. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej w kiosku, który jest otwarty między Mszami. Są także zioła, dewocjonalia. Biblioteka jest otwarta od godz. 9.00 do 14.00
  5. W minionym tygodniu odeszła do wieczności: śp. Krystyna Osińska, l. 83
    z ul. Gojawiczyńskiej. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…