20 stycznia 2019

II Niedziela Zwykła – 20.I.2019

1. Rycerstwo Niepokalanej
Dziękujemy o. Robertowi Stachowiakowi za kazania o Rycerstwie Niepokalanej. Franciszkanie z Niepokalanowa zapraszają na rekolekcje dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych podczas ferii. Szczegółowych informacji może nam udzielić o. Robert.
2. Kolędy
Dziś, podczas Mszy św. o g. 11.00 dzieci ze Studia Piosenki Klubu Dąbrowa i z Centrum Kultury Młodych, wystąpią ze śpiewem kolęd i pastorałek oraz po tej Mszy św. zaprezentują krótki koncert kolęd.
2. Zbiórka
Dziś także po Mszach świętych przedstawiciele fundacji Waldiego, będą zbierać ofiary na rehabilitację dzieci.
4. Kurs przedmałżeński i AA
Katechezy przygotowujące do sakramentu małżeństwa, rozpoczną się w naszej parafii dnia 5 lutego. Spotkania – we wtorki, o g. 18.00. W środy o g. 18.15 odbywają się spotkania AA.
4. Rekolekcje
6. Prasa katolicka
Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej.