Autor: Paulina Dębiec
Tomaszów Maz.: parafialny festyn św. Stanisława Kostki

Już po raz kolejny dzieci i młodzież z Parafii Najświętszego Serca Jezusowego w Tomaszowie Mazowieckim spędzili wraz ze swoimi najbliższymi niezapomniane, niedzielne popołudnie na Festynie ku czci ich patrona -  św. Stanisława Kostki. Po wspólnej modlitwie z kapłanami, głośnym czytaniu historii w/w świętego przez ks. wikariusza Krystiana nadszedł czas na gry i zabawy sportowe (zarówno dla młodszych jak i ich rodziców!), zabawy muzyczne, taniec, słodki poczęstunek, rozstrzygnięto konkurs na najpiękniejsze bajkowe przebranie, malowano na folii, a piękny pokaz swoich wokalnych umiejętności dała parafialna scholka.

Wszak każda parafia to swoista rodzina, na koniec zapozowano do wspólnej "sercowej" fotografii i obiecano sobie, że na podobnym festynie spotkamy się już za rok! Święty Stanisławie - patronie nasz. Módl się za nami!