Spotkanie integracyjne dla uczestników XIX Ogólnopolskich Mistrzostw LSO w piłce nożnej o Puchar „KnC”

Pierwszy dzień XIX Ogólnopolskich Mistrzostw LSO w piłce nożnej halowej powoli dobiega końca. Po dniu pełnym emocji sportowych przyszedł czas na wspólną integrację.

- Zaprosiliśmy wszystkich uczestników Mistrzostw na godz. 19:00 na plac przy łódzkiej katedrze, aby tutaj nie tylko zjeść wspólnie kolaję, ale również spędzić ze sobą czas, poznać się, porozmawiać, ale również posłuchać dobrej muzyki. – mówił ks. Piotr Kępniak, duszpasterz ministrantów Archidiecezji Łódzkiej.

Na placu katedralnym przygotowane dmuchańce, trampoliny, oraz scena na której o godz. 20:00 z blisko godzinnym koncertem ewangelizacyjnym wystąpił znany raper w sutannie - ks. Jakub Bartczak.

Spotkanie integracyjne zakończyła wspólna modlitwa Apelem Jasnogórskim.