Ks. Kępniak o Mistrzostwa Polski Liturgicznej Służby Ołtarza o Puchar „KnC” w Łodzi

O tym, czym są Mistrzostwa Polski Liturgicznej Służby Ołtarza o puchar KNC, gdzie będą się odbywać, ile drużyn zgłosiło się do udziału w rozgrywkach i jak będą wyglądały dwa dni mistrzostw w Łodzi opowiada duszpasterz Służby Liturgicznej Archidiecezji Łódzkiej – ks. Piotr Kępniak.

- Na XIX Mistrzostwa Polski Liturgicznej Służby Ołtarza o puchar KNC, które w dniach 24-25 czerwca br. odbędą się w Łodzi zapisały się 123 drużyny z większości diecezji polskich i czterech prowincji zakonnych. Jest naszą wielką radością, że tutaj w Łodzi będą mogli wzajemnie się poznać i ze sobą rywalizować. – podkreśla ks. Kępniak.