Autor: Kuria Metropolitalna Łódzka
Zmarł śp. ks. prał. Edward Wieczorek

W dniu 18 maja 2024 roku zmarł opatrzony świętymi sakramentami w 77 roku życia i 53 roku kapłaństwa śp. ksiądz prałat doktor Edward Wieczorek - kanonik honorowy Archikatedralnej Kapituły Łódzkiej, i przed odejściem na emeryturę proboszcz i kustosz sanktuarium pod wezwaniem Świętego Antoniego Padewskiego w Tomaszowie Mazowieckim.

Msza święta żałobna w intencji śp. Księdza Prałata zostanie odprawiona w kościele parafialnym pod wezwaniem Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Łodzi w środę 22 maja 2024 r. o godz. 19:30.

Pogrzeb rozpocznie się Mszą świętą w kościele parafialnym pod wezwaniem Świętego Antoniego Padewskiego, Świętego Stanisława Biskupa i Męczennika i Matki Boskiej Różańcowej w Tomaszowie Mazowieckim w czwartek 23 maja 2024 r. o godz.12:00, po niej nastąpi złożenie ciała śp. Księdza Prałata do grobu na cmentarzu rzymskokatolickim pod wezwaniem Najświętszego Serca Jezusowego w Tomaszowie Maz. (ul. Smutna 16/24).Kuria Metropolitalna Łódzka

Kuria Metropolitalna Łódzka