Trwają prace przy budowie konstrukcji świątyni do parafii w Mileszkach

W Mileszkach k. Łodzi trwają prace związane z odbudową - strawionego przez pożar w sierpniu 2015 roku - zabytkowego kościoła pw. św. Doroty i św. Jana Chrzciciela. Jak informowaliśmy niespełna miesiąc temu zostały wykopane i zalane fundamenty pod nowy gmach świątyni.

- Nasz kościół w Mileszkach będzie w całości zrekonstruowany i swoim wyglądem będzie przypominał ten, który był w tym miejscu przez wiele lat. – informuje ks. Roman Kurzydym – proboszcz parafii.