In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
___---~^^^^---___---^^^

Aktualności

10 kwietnia 2020
obrazek

JEZUS ZWYCIĘŻA...!!!

Święta Zmartwychwstania Pańskiego przypadają w tym roku w szczególnych okolicznościach, gdy dotykają nas liczne ograniczenia związane z troską o zdrowie i życie. Chrystus daje nam odczytywać każde wydarzenie w świetle wiary i napełnia nas nadzieją i zaufaniem Panu, że jesteśmy Jego dziećmi i z Nim, który jest światłością pokonamy ciemności naszych serc. Alleluja! Pan Zmartwychwstał i daje nam nowe... czytaj dalej»

4 marca 2020
obrazek

ŚRODA POPIELCOWA

W środę o 15:30 wszystkie dzieci prosto z przedszkola udały się na Mszę. Ksiądz Bartłomiej w kazaniu opowiedział dzieciom i przybyłym na Mszę rodzicom i dziadkom, na czym polega Wielki Post oraz czym są modlitwa, post i jałmużna. Tego dnia ksiądz Bartłomiej każdemu posypał głowę popiołem ze spalonych zeszłorocznych palemek wielkanocnych.

4 marca 2020
obrazek

POKAZ CHEMICZNY - cz. 2

Nic tak nie dostarcza wrażeń jak wybuchy i błyski w kontrolowanych warunkach. Pan Piotr przygotował dla nas niesamowite widowisko: balonik pompujący się sam powstałym w reakcji wodorem, fajerwerki w kolbie z płonącego metalu, ciecz zmieniająca barwy pod wpływem mieszania, szklane lustro w zlewce i żarówka zapalana własnoręcznie skonstruowaną baterią. To i wiele innych rzeczy miały okazję zobaczyć ... czytaj dalej»

4 marca 2020
obrazek

SUPER BAL!!! :)

To był niezapomniany dzień! Długo wyczekiwany Bal Karnawałowy, planowany do ostatniej chwili przez wiele tygodni wstecz przez wszystkie mamy 😉 Piękne i nieraz bardzo pomysłowe stroje dzieci pozwoliły im poczuć się jak prawdziwi bohaterowie bajek. Siostry z nieocenioną pomocą Pani Agnieszki przygotowały balonowe dekoracje na jadalni, gdzie tuż po śniadaniu odbył się bal. Repertuar, tańce, ... czytaj dalej»

4 marca 2020
obrazek

DZIEŃ BABCI I DZIADKA :) :) :)

Dzień Babci i Dziadka to święto bardzo ważne dla naszego Przedszkola. Wszyscy kochamy naszych Dziadków, dlatego co roku dokładamy wszelkich starań, by zapewnić im niezapomniane wrażenia. Tak było równi tym razem i choć frekwencja na próbach nie dopisywała, nasze Przedszkolaki potrafiły się zmobilizować i jak zwykle wypadły świetnie na przedstawieniu, dostarczając swoim dziadkom wiele wzruszeń i śm... czytaj dalej»

Informacji: 18
strona: [1] [2] [3] [4]

archiwum wiadomości »

Galeria

POCZĄTEK ROKU 2016/17

...

WYCIECZKA DO WROCŁAWIA :)

...

BAŚNIOWA KAWIARENKA

...