In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
___---~^^^^---___---^^^

Aktualności

9 kwietnia 2021
obrazek

ŚWIĘTOWALIŚMY IMIENINY KS. JÓZEFA

W niedzielę 14 marca na Mszy św. o godz. 10.00 pod przewodnictwem ks. abp. Władysława świętowaliśmy imieniny ks. Józefa. Nasz ministrant Szymon w imieniu całej wspólnoty gromadzącej się w kościele, złożył solenizantowi życzenia. W Uroczystej Mszy św. uczestniczyła delegacja dzieci i rodziców z naszego przedszkola. Wielu wiernych zapewniało o swej modlitewnej łączności w intencjach ks. Józefa. Nast... czytaj dalej»

8 kwietnia 2021
obrazek

TEATR EDEN - ONLINE

Dnia 22 lutego obejrzeliśmy spektakl Teatru Eden p.t. Zagubiona owieczka, podczas którego dowiedzieliśmy się na czym polega praca pasterza, drwala oraz czym zajmuje się leśniczy. Poznaliśmy też dobrego pasterza, który zawsze szuka zagubionej owcy i że dla nas taką osobą są rodzice i wychowawcy.

8 kwietnia 2021
obrazek

BAL KARNAWAŁOWY :)

W karnawale odbywają się bale, również w naszym przedszkolu 15 lutego odbyła się zabawa karnawałowa. Była trochę inna niż w minionych latach, gdyż uczestniczyła w nim każda z grup oddzielnie i w sali gimnastycznej.
Było wesoło, ale trochę brakowało rywalizacji między grupami i spotkania rówieśników z innych grup.

8 kwietnia 2021
obrazek

ZAJĘCIA Z OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW

Pod koniec stycznia każda grupa dzieci z naszego przedszkola uczestniczyła w zajęciach prowadzonych przez p. Piotra Cybulskiego z Grupowej Oczyszczalni Ścieków w Łodzi. Dowiedzieliśmy się o mechanicznym oczyszczaniu ścieków, które odbywa się dzięki głównej komorze wlotowej, kracie rzadkiej, kratom gęstym, piaskownikom i osadnikom wstępnym. Oglądaliśmy filmy i zdjęcia oczyszczalni oraz poznaliśmy S... czytaj dalej»

8 kwietnia 2021
obrazek

DLA BABCI I DZIADKA :)

29 stycznia nagrywaliśmy dla naszych Babć i Dziadków skromny program artystyczny. Każda grupa przygotowała drobne podarunki i starała się wystąpić jak najpiękniej dla swoich ukochanych Dziadków.

Informacji: 24
strona: [1] [2] [3] [4] [5]

archiwum wiadomości »

Galeria

POCZĄTEK ROKU 2016/17

...

Bal Karnawałowy

...

Budy Grabskie

...