In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
___---~^^^^---___---^^^

Aktualności

12 listopada 2018
obrazek

100 lat NIEPODLEGŁEJ :)

Dnia 9 listopada 2018 roku świętowaliśmy wraz z wszystkimi szkołami i przedszkolami w Polsce setną rocznicę odzyskania niepodległości. Z tej okazji obejrzeliśmy prezentację przygotowaną przez p. Justynę. Komentarze do obrazów czytał spontanicznie, płynnie i z piękną intonacją Tomasz z grupy tęczowej. Pani Justyna uzupełniała dopowiedzeniami całość prezentacji. Następnie wszystkie dzieci uczestnicz... czytaj dalej»

6 listopada 2018
obrazek

ŚWIĘCI W PRZEDSZKOLU :)

Dnia 31 października odbył się w naszym przedszkolu Dzień Świętych, w którym zjawiło się wiele ciekawych świętych postaci. Wszystkie dzieci opowiadały o patronach, znały historie ich życia, potrafiły rozpoznać innych świętych. W godzinach popołudniowych udaliśmy się do kościoła klasztornego, gdzie
w dniach 31 października – 2 listopada odbyła się ekspozycja około stu relikwii świętych i bł...
czytaj dalej»

6 listopada 2018
obrazek

WYPRAWA DO BIBLIOTEKI :)

30 października 2018r. starsze dzieci z naszego przedszkola odwiedziły pobliską bibliotekę. Pani bibliotekarka przeczytała przedszkolakom książkę pt. „Obcy w lesie”. Dzieci razem z panią rozmawiały o tym, jak można się zachować, gdy spotka się takiego Obcego. Następnie dzieci ozdobiły papierowe drzewko jabłkami ze swoimi podpisami, a siostry zostawiły pamiątkowy wpis w księdze gości.

6 listopada 2018
obrazek

PAŹDZIERNIKOWA MSZA ŚW.

W niedzielę 14 października cała społeczność przedszkola wraz z rodzinami brała udział we Mszy św. podczas której uwielbialiśmy dobrego Boga na wzór patrona naszego przedszkola – św. Franciszka z Asyżu. Po Eucharystii dzieci przeszły do swoich sal, a rodzice uczestniczyli w katechezie, wygłoszonej przez ks. Józefa Jańca na temat czwartego przykazania Bożego.

10 października 2018
obrazek

NASZA PRZEDSZKOLNA UROCZYSTOŚĆ :)

W patronalną uroczystość wspólnoty przedszkolnej dnia 4 października 2018 roku dzieci mogły tradycyjnie przynieść swoich ulubieńców- zabawki zwierzątka lub gry dydaktyczne. W tym dniu o godz. 11:00 dzieci obejrzały przedstawienie teatralne w wykonaniu Teatru Widzimisie pt. Trzy świnki. Następnie upamiętniliśmy ten dzień na zdjęciach przy św. Franciszku. Rozmawialiśmy o życiu Patrona naszego przeds... czytaj dalej»

Informacji: 42
strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9]

archiwum wiadomości »

Galeria

POCZĄTEK ROKU 2016/17

...

JASEŁKA 2013 r.

...

Pielgrzymka do Rzymu

...