In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
___---~^^^^---___---^^^

Aktualności

13 czerwca 2017
obrazek

PIKNIK NA RUDZIE :)

W sobotę 10 czerwca 2017 r. dzieci z naszego przedszkola wystąpiły podczas VI Pikniku Rodzinnym – Ruda moja mała ojczyzna. Dzieci z naszego przedszkola zatańczyły dwa tańce: kujawiaka i krakowiaka. Dziękujemy bardzo rodzicom za punktualne przybycie dzieci. Nasi mali artyści zostali nagrodzeni gromkimi brawami i upominkami. Dziękujemy także innym dzieciom z przedszkola za obecność i wsparcie,... czytaj dalej»

9 czerwca 2017
obrazek

PIKNIK RODZINNY Z KRAINĄ LODU :) :) :)

Dzień Dziecka w naszym przedszkolu w 2017r. świętowaliśmy zarówno 1 czerwca, gdy dzieci przynosiły do przedszkola swoje zabawki – wtedy ożyły rodzinne domy dziewczynek, dzieci- lalek było więcej w jednej grupie niż w dzieci w przedszkolu, mieliśmy lotniska, parkingi samochodowe, jednostki straży pożarnej i pogotowia, ale i sklepy, i przychodnie lekarskie oraz na żywo mogliśmy odnaleźć się w ... czytaj dalej»

9 czerwca 2017
obrazek

WSPANIAŁA WYCIECZKA DO BISKUPINA :)

6 czerwca starsze dzieci z naszego przedszkola wraz z siostrami pod okiem przewodnika znanej nam p. Eli udały się na wycieczkę do Biskupina. Tam przenosiliśmy się w czasie do 6000r.p.n.e., następnie do 4000r.p.n.e. Poznaliśmy zamierzchłe sposoby tkania – właściwie wszystkim skojarzyła się wycieczka do fabryki Geyera w naszym rodzinnym mieście. Widzieliśmy krzesanie ognia i doskonale odgadnęl... czytaj dalej»

9 czerwca 2017
obrazek

ODWIEDZINY W DPS :)

W poniedziałek 5 czerwca 2017r. dzieci, które tańczyły krakowiaka i kujawiaka udały się z siostrami do Domu Opieki Społecznej przy naszej ulicy. Tam przed mieszkańcami domu dzieci zaśpiewały i doskonale odtworzyły swój układ taneczny. Naszemu występowi przyglądały się także studentki pielęgniarstwa wraz z prowadzącą ich zajęcia. Wszyscy widzowie wielokrotnie nagrodzili występ dzieci gromkimi brawa... czytaj dalej»

9 czerwca 2017
obrazek

WYCIECZKA DO SKANSENU W.... Łodzi :)

Dnia 30 maja wszystkie dzieci z naszego przedszkola wyjechały na wycieczkę autokarową do Skansenu Łódzkiej Architektury Drewnianej przy Centralnym Muzeum Włókiennictwa. Dla lepszego skorzystania z wycieczki podzieliliśmy się na dwie grupy. Jedna rozpoczęła zwiedzanie od zajęć plastycznych, projektując i wykonując ubranka z materiałów dla rodziny trzech misiów. W tym czasie druga grupa słuchała wia... czytaj dalej»

Informacji: 59
strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12]

archiwum wiadomości »

Galeria

POCZĄTEK ROKU 2016/17

...

Zdjęcia z archiwum

...

Piknik Rodzinny 2012 r.

...