In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
___---~^^^^---___---^^^

Aktualności

21 lutego 2018
obrazek

LUTOWA MSZA ŚW.

W pierwszą niedzielę Wielkiego Postu ks. Józef wyjaśniał nam co znaczą słowa: „nawrócenie” i „pokusa”. Za radą księdza dzieci postanowiły nawrócić się i słuchać rodziców i wychowawców w przedszkolu! Po Eucharystii dzieci przeszły do przedszkola, a rodzice uczestniczyli w katechezie.

21 lutego 2018
obrazek

TEATR PINOKIO

16 lutego do naszego przedszkola przyjechał Teatr Pinokio. Dzieci obejrzały spektakl pt.: „Dzielny Tomek kompan Reksia”. Przedstawienie opowiadało o Tomku, który został oszukany przez złego gospodarza u którego pracował. W trudnej sytuacji Tomkowi pomaga ptaszek ofiarując mu zaczarowany kufer pełen skarbów. Tomek postanawia się podzielić swoim bogactwem z biednymi mieszkańcami wsi. Pom... czytaj dalej»

21 lutego 2018
obrazek

ŚRODA POPIELCOWA

Tradycyjnie w Środę Popielcową uczestniczyliśmy we Mszy św. aby rozpocząć razem z Rodzicami Wielki Post. Ksiądz Bartłomiej nauczył nas modlitwy: „Myśli słowa sprawy moje poświęcam na chwałę Twoją. Tobie sercem się oddaję, coraz lepszym niech się staję.”

21 lutego 2018
obrazek

MILI GOŚCIE

Dnia 13.02.2018r. naszą placówkę odwiedziła grupa przedszkolaków z pobliskiego przedszkola „Verte”. Nasi goście byli przebrani z okazji swojego balu karnawałowego. Wszystkie dzieci przedstawiały swoje imiona. Razem odgadywaliśmy za kogo przebrani są goście, a nasze przedszkolaki wspominały, za kogo były przebrane w tegorocznym karnawale. Wspólnie śpiewaliśmy piosenki i bawiliśmy się.

24 stycznia 2018
obrazek

KOCHANI GOŚCIE W PRZEDSZKOLU :)

16 stycznia świętowaliśmy w naszym przedszkolu Dzień Babci i Dziadka. O godz. 15.00 w kościele dla naszych wyjątkowych gości przedstawiliśmy Jasełka, a następnie w przedszkolu krótki program artystyczny. Każde z dzieci przygotowało dwa serduszka dla swoich kochanych Babć i Dziadziusiów. Następnie odbył się przepyszny poczęstunek przygotowany przez p. Danusię, p. Elę i s. Martynę

Informacji: 40
strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8]

archiwum wiadomości »

Galeria

POCZĄTEK ROKU 2016/17

...

JASEŁKA 2013 r.

...

PIKNIK 2015 r.

...