In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
___---~^^^^---___---^^^

Aktualności

18 sierpnia 2017
obrazek

WIZYTACJA W PRZEDSZKOLU

W ostatnich dwu tygodniach czerwca w naszym przedszkolu odbywała się Ewaluacja Zewnętrzna. Dotyczyła ona następujących wymagań: Dzieci są aktywne oraz Przedszkole w planowaniu pracy uwzględnia wnioski z analizy badań zewnętrznych i wewnętrznych. Prowadzona była przez wizytatorów Marię Jasińską i Tomasza Walczaka występujących z ramienia Łódzkiego Kuratora Oświaty. W ramach wizytacji odbyły się wyw... czytaj dalej»

18 sierpnia 2017
obrazek

PIELGRZYMKA DO CZĘSTOCHOWY :)

W sobotę 24 czerwca siostry, dzieci i rodzice udali się na wspólny wyjazd pielgrzymkowo- turystyczny do Częstochowy. Na Jasnej Górze po oprowadzeniu przez siostry urszulanki, które są przewodniczkami, uczestniczyliśmy we Mszy świętej w intencji wspólnoty dzieci, sióstr, rodziców i pracowników naszego przedszkola. Następnie zjedliśmy obiad i udaliśmy się do Parku Miniatur Sakralnych. Kolejnym punkt... czytaj dalej»

18 sierpnia 2017
obrazek

CZERWCOWA MSZA ŚW. :)

Natomiast podczas Msza św. o godzinie 11.30 modliliśmy się w intencjach dzieci, które po raz pierwszy przyjęły Komunię Świętą oraz dzieci, którym po Eucharystii został udzielony sakrament Chrztu Świętego: Ewuni i Franciszka. Po liturgii eucharystycznej upamiętniliśmy komunijne chwile na wspólnej fotografii.

18 sierpnia 2017
obrazek

IMIENINY KSIĘDZA ARCYBISKUPA WŁADYSŁAWA :)

W niedzielę 18 czerwca w klasztornym kościele podczas Mszy św. o godz. 10.00 w świętowanie imienin księdza arcybiskupa Władysława Ziółka włączyły się także przedstawiciele dzieci i rodziców. Troje dzieci wyrecytowało rymowane powinszowania a rodzice w procesji z darami złożyli życzenia Dostojnemu Solenizantowi.

18 sierpnia 2017
obrazek

POŻEGNANIE DZIECI ODCHODZĄCYCH DO SZKOŁY

14 czerwca 2017r. odbyło się w naszym przedszkolu pożegnanie dzieci odchodzących do szkoły. Zgromadzeni rodzice obejrzeli program artystyczny zaprezentowany przez swoje najstarsze w przedszkolu dzieci, następnie umiejętności zaprezentowali młodsi. Do wszystkich skierowała słowo podziękowania i życzeń s. Lidia i później odbyło się wręczenie pamiątkowych dyplomów i książek o św. Franciszku z Asyżu. ... czytaj dalej»

Informacji: 47
strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10]

archiwum wiadomości »

Galeria

POCZĄTEK ROKU 2016/17

...

SZOP PRACZ w przedszkolu

...

SMUTNE POŻEGNANIE... 2013r.

...