In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
___---~^^^^---___---^^^

Aktualności

22 grudnia 2020
obrazek

NA ŚWIĘTA Z NIESPODZIANKĄ FILMOWĄ... :)

"Wszystkim, którzy Je czyli Słowo - BOGA który stał się Dzieckiem przyjęli, dało moc, aby się stali dziećmi Bożymi"
Obyśmy każdego dnia żyli w pokoju z Bogiem i w pokoju z naszym bliźnimi. Bóg daje nam zawsze moc do miłości szczególnie do tej najtrudniejszej - do miłości najbliższych w każdej chwili.
Życząc zdrowia, pokoju i dobra udostępniamy malutki prezencik - https://youtu.be/yLYOYjQQUqU

6 listopada 2020
obrazek

CYKLICZNE KONCERTY :)

Ze względu na wzmagającą się pandemię październikowy Koncert dla dzieci odbył się online. Mamy nadzieję, że kolejne koncerty będą mogły odbyć się na żywo w naszym przedszkolu.

6 listopada 2020
obrazek

PAŹDZIERNIKOWA MSZA ŚW.

W drugą Niedzielę października odbyła się Msza Święta dla dzieci, rodziców i personelu naszego przedszkola. W miesiącu poświęconym Matce Bożej życzymy szczególnej Jej opieki dla wszystkich gromadzących się w naszej świątyni przed wizerunkiem Matki Bożej Miłosierdzia.

6 listopada 2020
obrazek

UROCZYSTOŚĆ PATRONA NASZEGO PRZEDSZKOLA

5 października świętowaliśmy w przedszkolu Uroczystość św. Franciszka naszego patrona. Tego dnia obejrzeliśmy przedstawienie Teatru Maska i cały dzień był przepełniony św. Franciszkiem. Każda grupa zrobiła sobie pamiątkową fotografię ze św. Franciszkiem, a dzień zakończyliśmy pysznymi goframi :)

6 listopada 2020
obrazek

WRZEŚNIOWA MSZA ŚW.

Przez wymagane obostrzenia wrześniowa Msza święta odbyła się nieco inaczej niż zwykle — dzieci uczestniczyły w niej wraz z rodzicami. Ksiądz Bartłomiej przygotował ciekawe kazanie, w którym jako rekwizyt posłużyło mu winogrono. I tak prosząc Pana Boga o błogosławieństwo rozpoczęliśmy Nowy Rok Szkolny 2020/21

Informacji: 26
strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6]

archiwum wiadomości »

Galeria

POCZĄTEK ROKU 2016/17

...

DZIEŃ BABCI I DZIADKA :)

...

WYCIECZKA DO WROCŁAWIA :)

...