In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
___---~^^^^---___---^^^

Aktualności

19 listopada 2022
obrazek

MSZA ŚW. NA ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

W niedzielę 12 czerwca cała społeczność przedszkolna wraz z rodzicami uczestniczyła we Mszy św. z okazji dziękczynienia Panu Bogu za czas nauki i zabawy w mijającym roku szkolnym. Gościliśmy dwoje dzieci, które w tym roku przyjęły pierwszą Komunię św. Ksiądz po rozważeniu słowa Bożego przybliżał nam temat pełnego uczestnictwa w Eucharystii. Takie spotkanie nie mogło obyć się bez upamiętnienia.

19 listopada 2022
obrazek

WYCIECZKA DO ORIENTARIUM :)

Dnia 9 czerwca młodsze dzieci udały na wycieczkę do Orientarium, które zostało wybudowane i otwarte w naszym mieście. Po obejrzeniu wielu rodzajów i gatunków zwierząt, bardzo chcieliśmy obejrzeć karmienie słoni. Marzyliśmy też aby wzięły kąpiel. Jednak spełniliśmy to pragnienie oglądając duże plakaty z zanurzonymi w basenie słoniami. Naszą uwagę zwróciły rodziny surykatek. W każdej z nich, jedna s... czytaj dalej»

19 listopada 2022
obrazek

POŻEGNANIE DZIECI ODCHODZĄCYCH DO SZKOŁY

Dnia 7 czerwca 2022r. odbyło się w przedszkolu oficjalne pożegnanie dzieci odchodzących do szkoły. Po tańcu poloneza, przemówiła s. dyrektor dziękując rodzicom za współpracę, a dzieciom za czas nauki i zabawy. Później nastąpił wzruszający czas wręczenia dyplomów ukończenia przedszkola. Spotkanie zakończyło się wspólną fotografią.

19 listopada 2022
obrazek

DZIEŃ DZIECKA I PIKNIK RODZINNY :)

Dzień Dziecka świętowaliśmy 31 maja, kiedy to rodzice amatorzy aktorzy dla wszystkich dzieci z przedszkola i z rodzin wystawili sztukę pt.:”Calineczka”. Występ niezmiernie podobał się widowni i wielki był zachwyt i ciekawość w rozpoznawaniu aktorów na scenie. Po przedstawieniu odbyła się na zewnątrz przedszkola radosna zabawa dzieci z rodzicami oraz kilka tradycyjnych stanowisk gdzie ... czytaj dalej»

19 listopada 2022
obrazek

DZIEŃ MAMY I TATY W PRZEDSZKOLU :)

Dzień Mamy i Taty w naszym przedszkolu świętowany był 25 maja. Dzieci przebrane za małe żabki, biedronki, balerinki z kwiatami wdzięcznie tańczyły i śpiewały dla swoich kochanych rodziców. Po występie i przebraniu w uroczyste stroje cała społeczność przedszkolna uczestniczyła w poczęstunku przygotowanym przez panie pracujące w kuchni i siostry.

Informacji: 27
strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6]

archiwum wiadomości »

Galeria

POCZĄTEK ROKU 2016/17

...

3-4 LATKI W DINOPARKU :) :) :)

...

BAL PRZEBIERAŃCÓW :)

...