In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
___---~^^^^---___---^^^
Karty zgłoszenia dziecka do przedszkola
na rok szkolny 2024/25 będą wydawane

od 01.03.2024 r. do 22.03.2024 r.

Dotyczy również dzieci uczęszczających
do naszego przedszkola.

Lista dzieci przyjętych będzie podana
do wiadomości dn. 05.04.2024 r.

Serdecznie zapraszamy!

zamknij okno

Aktualności

19 stycznia 2024
obrazek

PIĘKNE PRZEDSTAWIENIE TEATRALNE

Dnia 18 stycznia gościliśmy w progach przedszkolnych Teatr WidziMisię z przedstawieniem pt. "Konik Garbusek". Mogliśmy zauważyć jak popłaca dobro, a zło i nieuczciwość zostają ukarane.

19 stycznia 2024
obrazek

CUDOWNY KONCERT :)

Dnia 11 stycznia dziadkowie Stefana z grupy Gwiazdkowej przybyli do nas wraz ze swymi przyjaciółmi i zorganizowali bardzo radosne śpiewanie kolęd przy akompaniamencie gitary i grzechotek. Bardzo dziękujemy za tak cudowne spotkanie...

19 stycznia 2024
obrazek

STYCZNIOWA MSZA ŚWIĘTA

W niedzielę 14 stycznia odbyła się kolejna Msza święta z udziałem dzieci. Prosiliśmy Pana Boga za naszych kochanych: Babcię i Dziadków żyjących i tych, którzy przeszli przez bramę śmierci. Ksiądz Bartłomiej wspominał Jasełka i pytał, czy dzieci pamiętają swoje role. Każdy pamiętał :)

19 stycznia 2024
obrazek

SPOTKANIE OPŁATKOWE

Następnie w przedszkolu odbyło się spotkanie opłatkowe i uroczysty poczęstunek. Dominowała bardzo serdeczna atmosfera. Ksiądz Arcybiskup uświetnił wydarzenie swą obecnością zarówno w kościele, jak i w jadalni przedszkolnej. Muzyczną oprawę spotkania opłatkowego przygotowali śpiewający przedstawiciele Rodziców. W imieniu Rodziców jedna z Rodzin złożyła świąteczne życzenia gościom i społeczności prz... czytaj dalej»

19 stycznia 2024
obrazek

JASEŁKA W WYKONANIU NASZYCH DZIECI

Najważniejsze wydarzenie przedszkolne odbyło się w sobotę 16 grudnia, to Jasełka w wykonaniu dzieci z Przedszkola św. Franciszka z Asyżu w Łodzi. Dzieci szczęśliwe były, że nadszedł długo wyczekiwany dzień występu. Każde z dzieci zostało przebrane w stroje jasełkowe i wszyscy zebrani w kościele Sióstr Bernardynek obejrzeli w znaczącym czasie, bo 800-lecia wydarzenia z Greccio

Informacji: 32
strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7]

archiwum wiadomości »

Galeria

POCZĄTEK ROKU 2016/17

...

Pomniki Przyrody - wycieczka

...

POŻEGNANIE DZIECI ODCHODZĄCYCH DO SZKOŁY

...