In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
___---~^^^^---___---^^^

Aktualności

26 czerwca 2018
obrazek

WYCIECZKA DO KRAKOWA :)

Dnia 7 czerwca starsze dzieci z naszego przedszkola wyjechały do królewskiego miasta Krakowa. Po odwiedzeniu z panią przewodnik Wawelu, przeszły na Stary Rynek, gdzie m.in. obejrzały Kościół Mariacki i Sukiennice, oraz usłyszały hejnał,. Przypomniały też sobie, jak słyszały w Łodzi sygnaturkę grającą hymn naszego miasta. Bardzo ciekawie było również w Muzeum Obwarzanka. Tam wysłuchaliśmy historii ... czytaj dalej»

26 czerwca 2018
obrazek

RODZINNY PIKNIK W PRZEDSZKOLU :)

Dzień Dziecka w tym roku obchodziliśmy dnia 5 czerwca. Czternaścioro rodziców przygotowało bajkę p.t.: „Król Bul”, Zachwycały nas wszystkie role, które zagrane były piękniej niż w teatrze. Wiemy już, że lepiej udać się do dentysty niż cierpieć z powodu bólu zęba. Następnie wzięliśmy udział w pikniku rodzinny. Można było puszczać i bawić się bańkami mydlanymi, brać udział w zabawach, co... czytaj dalej»

26 czerwca 2018
obrazek

DZIEŃ MAMY I TATY W PRZEDSZKOLU :)

W naszym przedszkolu dnia 29 maja świętowaliśmy Dzień Mamy i Taty. Dzieci przygotowały dla swoich Rodziców sztukę teatralną pt.” Śpiąca Królewna”. W występie wzięły udział wszystkie dzieci obecne w tym dniu w przedszkolu. Po przedstawieniu wszyscy poczęstowali się bigosem, ciastami, owocami i napojami.

26 czerwca 2018
obrazek

MILI GOŚCIE...

Dnia 18 maja w naszym przedszkolu gościliśmy nauczycielki języka angielskiego z Czech, Hiszpanii i Turcji, które wraz z p.Agnieszką Jesionowską uczestniczą w programie Erasmus. Goście obejrzeli naszą placówkę, uczestniczyli w hospitacji pracy indywidualnej dzieci i oglądali zajęcia języka angielskiego prowadzone przez p. Agnieszkę z grupą tęczową.

26 czerwca 2018
obrazek

WYCIECZKA W GÓRY ŚWIĘTOKRZYSKIE :)

Dnia 16 maja starsze dzieci z naszego przedszkola wyjechały na daleką wycieczkę w Góry Świętokrzyskie. Po drodze p. Ela opowiadała nam o mijanych miejscowościach i o historii tych niezwykłych gór. Odwiedziliśmy bardzo wiele ciekawych miejsc. Najważniejszym było sanktuarium na Świętym Krzyżu, gdzie byliśmy pobłogosławieni cennymi relikwiami krzyża Pana Jezusa, następnie obejrzeliśmy ruiny zamku w B... czytaj dalej»

Informacji: 44
strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9]

archiwum wiadomości »

Galeria

POCZĄTEK ROKU 2016/17

...

Smutna impreza :(

...

Pielgrzymka do Rzymu

...