In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
___---~^^^^---___---^^^

Aktualności

30 kwietnia 2018
obrazek

WSPANIAŁA WYCIECZKA PO ŁODZI :) :) :)

Nadszedł wreszcie dzień 25 kwietnia, tak wyczekiwany przez starsze dzieci z naszego przedszkola, gdy udaliśmy się wraz panią przewodnik - p. Elą na całodniową wycieczkę śladami starej Łodzi. Zaczęliśmy oczywiście od Starego Rynku, następnie przeszliśmy na Plac Kościelny na miejsce najstarszej świątyni, która została przeniesiona i umieszczona przy ul. Ogrodowej- później ją także obejrzeliśmy. Byli... czytaj dalej»

30 kwietnia 2018
obrazek

SPOTKANIE Z WĘŻAMI... :)

Dnia 23 kwietnia w naszym przedszkolu mieliśmy nietypowych gości. Zapoznawaliśmy się z gadami. W dwóch dużych koszach czekały na nas węże. Dowiedzieliśmy się o ich nawykach żywieniowych, o środowisku życia gadów, o tym jak często zrzucają skórę. Każdy, kto chciał, mógł dotknąć skóry węża i przekonać się, że wcale nie jest mokra i zimna, ale sucha i ciepła i miła w dotyku.

30 kwietnia 2018
obrazek

KWIETNIOWA MSZA ŚW.

W niedzielę 15 kwietnia uczestniczyliśmy we Mszy św., podczas której modliliśmy się za Weronikę absolwentkę grupy słonecznej i za chore dzieci, aby pamiętały, że Pan Bóg je bardzo kocha. Ksiądz Bartłomiej uświadamiał nam dary Pana Boga, które nas otaczają, a wśród nich Pismo Święte i zachęcał nas do czytania i rozważania Słowa Bożego. Po Eucharystii ks. Józef wygłosił do rodziców katechezę, a dzie... czytaj dalej»

30 kwietnia 2018
obrazek

ŚPIĄCA KRÓLEWNA W BAŚNIOWEJ KAWIARENCE :)

Młodsze dzieci z naszego przedszkola 12 kwietnia 2018 r. udały się znów na wycieczkę, tym razem pojechały do Baśniowej Kawiarenki na przedstawienie pt. „Śpiąca Królewna”. Dzieci powróciły szczęśliwe do przedszkola i pełne wrażeń, gdyż współtworzyły tę piękną baśń i wyrażały swe przejęcie faktem, że we wszystkim co działo się na zamku, brały udział.

30 kwietnia 2018
obrazek

IMIENINKI MATKI KRYSTYNY :)

Dnia 5 kwietnia przedstawiciele dzieci i rodziców oraz panie pracujące w przedszkolu, złożyli życzenia Matce Krystynie z racji dnia jej imienin.

Informacji: 38
strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8]

archiwum wiadomości »

Galeria

POCZĄTEK ROKU 2016/17

...

Chórek anielski - próby

...

Pomniki Przyrody - wycieczka

...