In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
___---~^^^^---___---^^^

Aktualności

9 listopada 2017
obrazek

ŚWIĘCI W PRZEDSZKOLU :) :) :)

W poniedziałek 31 października 2017 roku w naszym przedszkolu odbył się po raz pierwszy Dzień Świętych. Dzieci przyszły poprzebierane w stroje upodabniające je do ludzi, którzy zostali ogłoszeni świętymi. Po wstępnych zajęciach w grupach, wszyscy przeszli do sali gimnastycznej gdzie spotkali się z ks. Bartłomiejem i ks. abp. Władysławem Ziółkiem, który rozmawiał z dziećmi o świętości życia, rozpoz... czytaj dalej»

9 listopada 2017
obrazek

WYCIECZKA DO POBLISKIEJ BIBLIOTEKI :)

18 października 2017 r. starsze dzieci z naszego przedszkola wraz z siostrami udały się na pieszą wycieczkę do Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Rudzkiej. Obejrzeliśmy wystawę ubrań dla lalek. Następnie poznaliśmy różne rodzaje książeczek dla dzieci: z wierszykami, z opowiadaniami, później wysłuchaliśmy wierszy o uczuciach i sposobach radzenia sobie ze smutkiem, zazdrością i gniewem. Można ... czytaj dalej»

9 listopada 2017
obrazek

CIEKAWY KURS BHP :)

10 października na terenie naszego przedszkola odbył się kurs BHP. Prowadzony był przez pana Jacka Pankiewicza. Oprócz pracowników naszego przedszkola uczestniczyły w nim siostry z naszego klasztoru, a także osoby z zaprzyjaźnionych przedszkoli zakonnych.

9 listopada 2017
obrazek

PAŹDZIERNIKOWA MSZA ŚW. z katechezą

W niedzielę 8 października cała wspólnota przedszkolna uczestniczyła we Mszy św. podczas której modliliśmy się za dzieci, siostry i panie z naszego przedszkola oraz rodziny dzieci. Po Eucharystii rodzice zostali w kościele z ks. Józefem na katechezie, a dzieci przeszły do przedszkola.

9 listopada 2017
obrazek

UROCZYSTOŚĆ PRZEDSZKOLNA :)

Patronalne święto naszego przedszkola miało inny charakter niż powszednie dni. Z racji na to, iż św. Franciszek z Asyżu uwielbiał Pana Boga w dziele Jego stworzeń i za wszystko Panu Bogu dziękował, tego dnia dzieci mogły przyjść do przedszkola ze swymi ulubionymi zabawkowymi zwierzątkami, mogły także przynieść gry planszowe i dydaktyczne o tematyce przyrodniczej. Przed południem oglądaliśmy występ... czytaj dalej»

Informacji: 47
strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10]

archiwum wiadomości »

Galeria

POCZĄTEK ROKU 2016/17

...

Nasza RUDA - wycieczka

...

DZIEŃ MAMY I TATY :) :) :)

...