In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
___---~^^^^---___---^^^

Aktualności

2 lutego 2019
obrazek

DZIEŃ BABCI I DZIADKA :) :) :)

W tym roku Dzień Babci i Dziadka świętowaliśmy 15 stycznia. Dzieci ponownie wystawiły Jasełka. Następnie najmłodsi wykonali taniec. Nie zabrakło także wierszy i piosenek dedykowanym Dziadkom. Po części artystycznej dzieci wręczyły własnoręcznie wykonane kolorowe, zdobione serca swoim Babciom i Dziadkom i zaprosiły ich na wspólny poczęstunek.

2 lutego 2019
obrazek

TEATR EDEN W PRZEDSZKOLU :)

Dnia 14 stycznia gościliśmy na terenie naszego przedszkola Teatr Eden. Tym razem dowiedzieliśmy się z treści przedstawienia kto jest „Najlepszym Przyjacielem”. Jak się okazało, jest nim sam Anioł Stróż, który nam towarzyszy w czynieniu dobra oraz który czuwał nad bezpieczną podróżą Tobiego i pomógł mu zdobyć lek dla jego taty.

2 lutego 2019
obrazek

NASZE JASEŁKA :)

Dnia 12 stycznia 2019 r. dzieci z naszego przedszkola, jak co roku, przedstawiały historię narodzin Pana Jezusa. Maryja z Józefem przyjęli dobre słowa i podarki od pasterzy i królów. O wszystkim dzielnie opowiadali narratorzy, a nad bezpiecznym przebiegiem całej akcji czuwały anioły. W tym ważnym dla naszego kraju roku, nie zabrakło także wątku patriotycznego. By uczcić 100 lat niepodległości dzie... czytaj dalej»

2 lutego 2019
obrazek

RORATY DLA DZIECI

Ważnym punktem przeżywania Adwentu są Roraty, dlatego 14 grudnia dzieci z naszego przedszkola uczestniczyły w takiej Mszy św. Trzymając w rękach lampiony, weszły w procesji do ciemnego kościoła. Mszy Roratniej przewodniczył ks. Bartłomiej, w trakcie kazania wytłumaczył czym jest modlitwa Anioł Pański. Podkreślił jak ważne jest pamiętanie o niej i podarował każdej rodzinie modlitewnik zawierający t... czytaj dalej»

2 lutego 2019
obrazek

WYCZEKIWANY GOŚĆ :) :) :)

Tradycyjnie 6 grudnia nasze przedszkole zaszczycił swą obecnością święty Mikołaj. Dzieci przygotowały się na jego odwiedziny, narysowały laurki i spontanicznie wykonywały inne drobne upominki. Oczywiście Mikołaj przyniósł ze sobą prezenty dla wszystkich dzieci. Nie obyło się bez śpiewania kolęd i innych występów.

Informacji: 18
strona: [1] [2] [3] [4]

archiwum wiadomości »

Galeria

POCZĄTEK ROKU 2016/17

...

Wielka Sobota - adoracja

...

WYCIECZKA DO WROCŁAWIA :)

...