In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
___---~^^^^---___---^^^

Aktualności

31 sierpnia 2019
obrazek

IMIENINKI REKTORA KOŚCIOŁA...

W niedzielę 18 sierpnia podczas Mszy św. o godz. 10.00 modliliśmy się we wszystkich intencjach ks. Bartłomieja Rurarza rektora naszego kościoła. Przedstawiciele dzieci wyrazili w rymowany sposób swoje życzenia, a przedstawiciele rodziców w procesji z darami wręczyli podarunek wraz z serdecznymi powinszowaniami.

31 sierpnia 2019
obrazek

IMIENINY PASTERZA :)

W niedziele 23 czerwca podczas Mszy św. o godzinie 10.00 świętowaliśmy imieniny ks. abp. Władysława Ziółka. W imieniu rodzin z naszego przedszkola dzieci złożyły życzenia na początku liturgii zaś rodzice w procesji z darami wyrazili podziękowania za serdeczność wobec przedszkolnej społeczności oraz złożyli powinszowania.

31 sierpnia 2019
obrazek

MIŁE IMIENINKI :)

Pod koniec czerwca dzieci z naszego przedszkola złożyły życzenia imieninowe przełożonej wspólnoty Sióstr Bernardynek Matce Lidii Antoniak. Przedstawiciele dzieci każdej z grup wypowiedzieli rymowane powinszowania, wszyscy zaśpiewali, a niektórzy zatańczyli :) na koniec wszyscy zostali poczęstowani słodkościami.

31 sierpnia 2019
obrazek

POŻEGNANIE...

18 czerwca odbyło się w naszym przedszkolu pożegnanie dzieci odchodzących do szkoły. Zawsze takie chwile są bardzo wzruszające, pełne wzajemnych podziękowań i wzruszeń oraz zatrzymania tych chwil na fotografiach.

31 sierpnia 2019
obrazek

MSZA NA ZAKOŃCZENIE...

W niedzielę 16 czerwca podczas Mszy św., modliliśmy się w intencjach dzieci, które w tym roku przyjęły Pierwszą Komunię Świętą.

Informacji: 38
strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8]

archiwum wiadomości »

Galeria

POCZĄTEK ROKU 2016/17

...

Wizyta na LOTNISKU

...

PIKNIK RODZINNY 2013r.

...