Caritas Archidiecezji Łódzkiej

Dystrybucja mleka w Bejrucie | Sumar Sleem

Nasze galerie

Caritas buduje w Kaszewicach Dom Opieki "Pomocna Dłoń"

Kaszewice 240Caritas Archidiecezji Łódzkiej zaprasza do składania ofert w odpowiedzi na zapytanie ofertowe dotyczące zamówienia w ramach zasady konkurencyjności na pełnienie funkcji Inspektora Nadzoru nad realizacją zadania inwestycyjnego Dom opieki pomocna Dłoń – Budowa Domu Pomocy Społecznej w Kaszewicach zadanie: Budowa gruntowej pompy ciepła z rozprowadzeniem c.o. oraz instalacji solarnej i fotowoltaicznej dla nowobudowanego Domu Opieki “Pomocna Dłoń” w Kszewicach.

W ramach zamówienia Inspektor Nadzoru będzie koordynował, nadzorował, kontrolował i rozliczał realizację w/w zadania w zakresie robót budowlanych i prac projektowych.

Projekt ubiega się się o dofinansowanie Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w ramach programu priorytetowego: 3.1.2. Poprawa jakości powietrza Część 2) Zmniejszenie zużycia energii w budownictwie (2017) oraz o dofinansowanie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska w Łodzi.

Oferty i zapytania należy składać w godzinach pracy Kancelarii Parafialnej św. Trójcy w Kaszewicach 45 czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 17.00-19.00

Termin składania ofert: 16 września 2018 r.
Termin otwarcia ofert:  16 września 2018 r. godz. 19.30

Zapytanie ofertowe wraz z wymaganymi załącznikami dostępne jest do pobrania w Kancelarii Parafilanej św. Trójcy w Kaszewicach, w terminie do dnia 16 września 2018 roku. Za wydanie dokumentacji nie są pobierane opłaty.

Poniżej, w załączniku, publikujemy pełną treść zapytania wraz z załącznikami.

Anna Maciejewska

<- wróć