Home / Aktualności / List Rady Parafialnej

List Rady Parafialnej

Drodzy Parafianie

Już za tydzień, w niedzielę 28. listopada 2021r. w Kościele katolickim rozpocznie się adwent, czyli czas w którym kierujemy nasze serca ku oczekiwaniu na powtórne przyjście Jezusa i przygotowujemy się do uroczystości Bożego Narodzenia.

Roraty, blask lampionów, wieniec adwentowy – wszystko to sprawia, że czujemy atmosferę zbliżających się świąt.

W tym okresie, w latach ubiegłych, przedstawiciele Rady Parafialnej odwiedzali Państwa domy z opłatkiem świątecznym, którym dzielimy się podczas Wigilii na znak przebaczenia, miłości i życzliwości.

Ze względu na panującą pandemię, w bieżącym roku opłatek będzie można nabyć w naszym kościele, we wszystkie niedziele adwentu po każdej mszy św., a w ciągu tygodnia w kancelarii parafialnej. Pomocą będą służyć przedstawiciele Rady Parafialnej, którzy będą także rozprowadzać świąteczne świece Caritas.

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do kultywowania prastarej tradycji łamania się opłatkiem, który wzmacnia więzi między bliskimi sobie ludźmi.

Życzymy błogosławionego czasu i pięknego przygotowania się do Narodzenia Bożej Dzieciny.

Szczęść Boże!

Scroll To Top