Home / Ogłoszenia parafialne

VI Niedziela Wielkanocna

Niedziela miesięcznej adoracji Najświętszego Sakramentu

5 maja 2024 AD

1. Zachęcamy do zapoznania się z komunikatami Kurii Metropolitalnej Łódzkiej na VI Niedzielę Wielkanocną.
  2. W maju codziennie o godz. 17:30 są odprawiane nabożeństwo majowe. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  3. Dzisiejsza niedziela jest niedzielą miesięcznej adoracji Najświętszego Sakramentu. Po każdej Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja.
  4. Dzisiaj przy wyjściu ze świątyni będzie zbierana comiesięczna składka na fundusz duszpasterski i ekonomiczny naszej parafii. Bóg zapłać za wszystkie ofiary.
  5. Ofiary składane na tacę w dniu dzisiejszym są przeznaczone na działalność duszpasterską Archidiecezji Łódzkiej.
  6. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 12:00 zapraszam na spotkanie dzieci, które w tym roku obchodzą pierwszą rocznicę Pierwszej Komunii Świętej.
  7. W piątek 10 maja zapraszam na Mszę św. o godz. 18:00 dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii Świętej. Po Mszy św. spotkanie formacyjne.
  8. W sobotę 11 maja „mini Jerycho różańcowe” od godz. 15:00 do godz. 18:00.
  9. W piątek 10 maja rozpoczynamy nowennę do Ducha św. przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
  10. W niedzielę 12 maja obchodzimy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Jest to w naszej parafii uroczystość odpustowa. Suma odpustowa będzie sprawowana na Mszy św. o godz. 12:00. Zapraszamy dziewczynki do sypania kwiatów podczas procesji po sumie odpustowej.
  11. Prosimy o zbieranie i suszenie płatków kwiatowych na procesję Bożego Ciała do sypania przez dziewczynki.
  12. W niedzielę 26 maja dzieci, które przystąpiły do Pierwszej Komunii Świętej w roku 2023 będą obchodziły pierwszą rocznicę tej uroczystości na Mszy św. o godz. 12:00.
  13. Pomódlmy się za zmarłych parafian, za zmarłych z naszych rodzin: Dobry Jezu…

W tym tygodniu patronują nam:

• 6 V – św. Filip i Jakub Młodszy, Apostołowie;
  • 8 V – św. Stanisław, biskup i męczennik, główny patron Polski.
Scroll To Top