Home / Aktualności / Boże Ciało 2017

Boże Ciało 2017

15 czerwca 2017 roku Kościół obchodził Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, czyli Uroczystość Bożego Ciała. O godzinie 10:00 w naszym kościele celebrowana była uroczysta Msza Święta, po której miała miejsce tradycyjna procesja z Najświętszym Sakramentem do czterech ołtarzy, jak co roku, zbudowanych przy skrzyżowaniu ulic Pienistej i Komandorskiej, dwóch na Falistej i czwartego na szczycie bloku na ul. Komandorskiej 12. Oto fotorelacja autorstwa naszego ks. Andrzeja z tejże uroczystości :) Wartym odnotowania jest też fakt, że podczas Mszy Świętej do grona ministrantów został przyjęty młodziutki Oskar. Życzymy Oskarowi Bożego Błogosławieństwa, opieki Matki Bożej i wytrwałości oraz radości ze sprawowania tej pięknej posługi :)

Scroll To Top