Home / Aktualności / Jan Paweł II w Łodzi

Jan Paweł II w Łodzi

13 czerwca 2016, obchodziliśmy dzień pobytu Jana Pawła II w Łodzi. W tym roku odchody przeżywane były w nowej formule. Pierwsza część (o wspólnym charakterze), odbyła się o godz. 10.00 przed Urzędem Miasta Łodzi (ul. Piotrkowska 104). Druga o godz. 12:00, w świątyniach znajdujących się nieopodal miejsc związanych z wizytą papieską.
Z racji tablicy pamiątkowej na lotnisku im. Władysława Reymonta, w naszej świątyni obchody rozpoczął program wprowadzający w uroczystość w wykonaniu uczniów Katolickiego Gimnazjum i Liceum im. Jana Pawła II w Łodzi,  o godz. 12. 00 odbyła się Msza św. pod przewodnictwem ks. bpa Ireneusza Pękalskiego. Po Mszy św. uczestnicy uroczystości, poczty sztandarowe łódzkich szkół, udali się na miejsce pamiątkowe składając kwiaty.

Scroll To Top