Home / Światowe Dni Młodzieży / Prawdziwa Korzyść Przykazań

Prawdziwa Korzyść Przykazań

Wydział Duszpasterstwa Młodzieży Archidiecezji Łódzkiej zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu PKP Młodych, które odbędzie się 20 listopada (piątek) o godz. 19:00 w dolnym kościele parafii Św. Ap. Piotra i Pawła w Łodzi przy ul. Nawrot 104.

O trzecim przykazaniu w swojej konferencji opowie wyjątkowy gość – biskup pomocniczy diecezji warszawsko-praskiej, doktor nauk teologicznych, ksiądz Marek Solarczyk. Każdy z Was będzie mógł zadać nurtujące go pytania i uzyskać odpowiedzi od tego niezwykle ciepłego i otwartego na młodych człowieka.

Po konferencji odbędzie się krótkie uwielbienie oraz poczęstunek. Prosimy wszystkich, którzy mają koszulki Łodzi Piotrowej o ich założenie, gdyż zrobimy wspólne zdjęcie z biskupem. Kto nie ma, będzie miał możliwość zakupu przed lub po spotkaniu, a tym samym wesprzeć akcję Bilet dla Brata.

Scroll To Top