Home / Aktualności / Pielgrzymka do Krakowskich Łagiewnik

Pielgrzymka do Krakowskich Łagiewnik

26 września 2015 r. z parafii Archidiecezji Łódzkiej, wyruszyły autokary z wiernymi, którzy wzięli udział w Archidiecezjalnej pielgrzymce do Krakowa. Pielgrzymi nawiedzili Sanktuarium Jana Pawła II oraz Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach. To duchowe przygotowanie do zbliżającego się Roku Jubileuszowego – Miłosierdzia Bożego oraz Światowych Dni Młodzieży, które odbędą się w Krakowie w przyszłym roku. Także nasi Parafianie wzięli udział w pielgrzymce. W Sanktuarium św. Jana Pawła II, pielgrzymów przywitał Ksiądz Kardynał Stanisław Dziwisz, który w swojej konferencji przybliżył zgromadzonym Papieża Jana Pawła II – Człowieka modlitwy. W pielgrzymce uczestniczył około 6500 wiernych z Archidiecezji Łódzkiej, którzy przybyli do Krakowa wraz ze swymi kapłanami. Pielgrzymce przewodniczyli Biskupi łódzcy.

Scroll To Top