Caritas Archidiecezji Łódzkiej

Nasze galerie
29 maja 2009
Wsparcie hospicyjne Kościoła w Łodzi

Zespół Domowej Opieki Hospicyjnej Caritas i oddział opieki paliatywnej w szpitalu bonifratrów - to wsparcie łódzkiego Kościoła dla osób chorych terminalnie. Korzysta z niego regularnie około 200 osób.

22 maja 2009
Diakoni spędzą dzień w ośrodkach Caritas

Diakoni łódzkiego Wyższego Seminarium Duchownego odwiedzają 22 maja placówki Caritas Archidiecezji Łódzkiej. Celem wizyty jest zaznajomienie przyszłych księży z działalnością charytatywną Kościoła w Łodzi.

16 kwietnia 2009
Riksiarze zbierali na ofiary pożaru

40 łódzkich riksiarzy przystąpiło 16 kwietnia do akcji zbierania pieniędzy na rzecz ofiar pożaru w Kamieniu Pomorskim. Jeżdżą po ulicy Piotrkowskiej ze specjalnymi puszkami z logo Caritas. Akcja potrwa do godz. 14.00.

15 kwietnia 2009
Łódzcy riksiarze pomogą ofiarom kamieńskiego pożaru

Łódzcy riksiarze podzielą się swoimi dochodami z ofiarami pożaru w Kamieniu Pomorskim. 16 kwietnia przez dwie godziny będą jeździć po Piotrkowskiej, a dochód, jaki zbiorą do puszek, przekażą łódzkiej Caritas.

14 kwietnia 2009
Caritas zbiera na poszkodowanych w Kamieniu Pomorskim

Łódzka Caritas organizuje zbiórkę pieniędzy na rzecz poszkodowanych w Kamieniu Pomorskim. Zbiórka prowadzona jest w siedzibie Caritas. Pieniądze można też wpłacać na specjalne konto.

• Wspirają nas

Caritas Archidiecezji Łódzkiej