Autor: Wydział Duszpasterstwa Archidiecezji Łódzkiej
XII Niedziela Zwykła - 23 VI 2024

Komunikaty Kurii Metropolitalnej Łódzkiej na niedzielę 23 czerwca 2024 r.

1. Duszpasterstwo Rodzin wraz Instytutem Teologicznym w Łodzi zapraszają osoby chcące pogłębić swoją wiedzę z zakresu nauki Kościoła o małżeństwie i rodzinie do uczestnictwa w rocznym Studium Życia Rodzinnego. Zajęcia odbywać się będą w co drugą sobotę od października do czerwca. Szczegóły i zapisy na stronie www.duszpasterstworodzinlodz.pl
  2. Duszpasterstwo Rodzin wraz ze Stowarzyszeniem Spotkania Małżeńskie zapraszają narzeczonych na wakacyjne nauki przedmałżeńskie w formie Wieczorów dla Zakochanych. Spotkania odbywać się będą online o godz. 18.30, we wtorki i czwartki od 16 lipca do 13 sierpnia. Szczegóły i zapisy: www.spotkaniamalzenskie-lodz.pl. Liczba miejsc ograniczona.
  3. Parafia Św. Faustyny Kowalskiej w Łodzi zaprasza na Uroczystości Jubileuszowe 100-lecia powołania św. Faustyny patronki Łodzi, które odbędą się 29 czerwca br. Rozpoczęcie o godz. 10.00 w Parku Wenecja koncertem ze świadectwami, a następnie bieg lub przejście z relikwiami do katedry szlakiem św. Faustyny, gdzie o godz. 14.00 będzie celebrowana Msza św. dziękczynna. Szczegóły na plakacie.
  4. Duszpasterstwo Akademickie „Piątka” zaprasza wszystkich swoich absolwentów oraz obecnych studentów na przygotowania do Roku Jubileuszowego DA5. Organizowany jest Międzypokoleniowy Chór złożony z dawnych oraz obecnych „Piątkowiczów”. Chętnych do włączenia się w ten element oprawy muzycznej naszego wspólnego jubileuszu zachęcamy do udziału w najbliższej próbie, która odbędzie się 29 czerwca o godz. 12.00 w budynku Duszpasterstwa.