Autor: Archidiecezja Łódzka
Przywództwo w Kościele - warsztaty dla Księży. Od potestas do ministerium
Archidiecezja Łódzka organizuje warsztaty pt. "Przywództwo w Kościele - warsztaty dla Księży. Od potestas do ministerium". W dzisiejszym świecie trzeba stawiać sobie pytania dotyczące paradygmatu przywództwa. Zachodzące zmiany wymuszają potrzebę odejścia od tradycyjnych form sprawowania władzy i powrotu do myślenia o niej w kontekście służby (por. Mt. 21, 25-28). Warsztaty z przywództwa dla Księży to propozycja praktycznego podejścia do tych zagadnień. Zapraszam serdecznie.

Abp Grzegorz Ryś

Warsztaty odbędą się w dniach 7 - 8 sierpnia br. w domu rekolekcyjnym wspólnoty Ogniska Miłości w Olszy k. Rogowa. Bliższe informacje oraz zapisy na stronie warsztatów:Przywództwo w Kościele - warsztaty dla Księży. Od potestas do ministerium