Zapraszamy studentów na Akademickie Rekolekcje Adwentowe, które odbędą się w trzech ośrodkach duszpasterskich w Łodzi:

Jezuickie DA - Kościół pw. Najświętszego Imienia Jezus: 4-7.12.br - rekolekcje poprowadzi o. Tomasz Ludwisiak SJ, pod hasłem: "Przygotujcie drogi Panu", codziennie rozpoczynają się one o godz. 18.00, każdego dnia jest możliwość spowiedzi.

DA5 - Bazylika Archikatedralna: 11-14.12.br - rekolekcje poprowadzi
ks. Janusz Kopczyński, duszpasterz akademicki z Warszawy-Pragi, codziennie rozpoczynają się one o godz. 19.00, wtorek (13.12) jest dniem spowiedzi.

DA Węzeł - Kościół pw. św. Teresy i św. Jana Bosko: 18-20.12.br - rekolekcje poprowadzi ks. Wojciech Majchrzak SDB, pod hasłem "Czy myślisz po Bożemu?", w niedzielę Eucharystia o godz. 19.00, w pozostałe dni o 19.30, poniedziałek (19.12) jest dniem spowiedzi.

DA Kamienica - nie organizuje akademickich rekolekcji adwentowych.