Caritas Archidiecezji Łódzkiej

Dystrybucja mleka w Bejrucie | Sumar Sleem

Nasze galerie
8 lutego 2010
Zbierają odzież podając się za Caritas?

Oszuści próbują zbierać w Łodzi używaną odzież, podając się za Caritas. W blokowiskach w północnej części miasta pojawiły się ogłoszenia o zbiórce. "To nie my ją prowadzimy" - wyjaśnia Caritas.

2 lutego 2010
Caritas: potrzebna ciepła odzież i obuwie!

Ciepła odzież i obuwie - zwłaszcza dla mężczyzn - potrzebna w dużych ilościach. Łódzka Caritas prowadzi zbiórkę ciepłych kurtek, swetrów, spodni, zimowej bielizny, czapek, szalików, rękawiczek, skarpet i ocieplanych butów. Są potrzebne dla osób bezdomnych.

29 stycznia 2010
Już 100 tysięcy złotych na rzecz Haiti

Już 100 tysięcy złotych przekazały łódzkie parafie na pomoc dla ofiar kataklizmu na Haiti. Zbiórka odbyła się w minioną niedzielę i pieniądze nadal spływają do Caritas Archidiecezji Łódzkiej.

27 stycznia 2010
Caritas: zajęcia otwarte w trakcie ferii

80 dzieci weźmie udział w zajęciach otwartych organizowanych w okresie ferii przez łódzką Caritas. Codziennie uczniowie dostaną trzy posiłki, a pod fachową opieką będą się znajdować przez cztery godziny. Są jeszcze wolne miejsca!

19 stycznia 2010
20 lat łódzkiej Caritas

"Caritas zadaniem Kościoła" - pod takim hasłem świętować będzie 20. rocznicę swojego istnienia Caritas Archidiecezji Łódzkiej. Jednym z głównych akcentów obchodów będzie program wyrównywania szans edukacyjnych dzieci i młodzieży "Skrzydła".

• Wspirają nas

Caritas Archidiecezji Łódzkiej