Caritas Archidiecezji Łódzkiej

Dystrybucja mleka w Bejrucie | Sumar Sleem

Nasze galerie

Caritas i Radio Plus wydają nowy numer "Bez Reszty"

bezreszty2013Trzeci już numer bezpłatnego pisma "Bez Reszty" ukaże się 22 marca na terenie archidiecezji łódzkiej. Gazeta będzie rozdawana na ulicach Łodzi oraz w parafiach.

W tym numerze "Bez Reszty" można przeczytać m.in. wywiad z prof. Jackiem Mollem, kardiochirurgiem dziecięcym, kawalerem Orderu Uśmiechu i członkiem Rady Społecznej przy Arcybiskupie Łódzkim. W piśmie są reportaże pokazujące m.in. działalność jednego z Parafialnych Zespołów Caritas z Pabianic oraz Szkolnego Koła Caritas z Łodzi.

Z rozkładówki dowiadujemy się, jak skutecznie i praktycznie można pomagać osobom niepełnosprawnym ruchowo, które kończą studia, rozwijają się i chcą być samodzielnie. "Bez Reszty" opisuje niektóre aspekty działalności łódzkiej Caritas.

Na stronach Caritas i Radia Plus ukaże się też bezpłatne e-wydanie gazety, a dzięki specjalnym kodom obrazkowym czytelnicy, będący jednocześnie użytkownikami Internetu, będą mogli obejrzeć dodatkowe materiały multimedialne stworzone specjalnie z okazji wydania "Bez Reszty" (ich opracowaniem zajęło się diecezjalne Radio Plus).

Łukasz Głowacki

<- wróć