Caritas Archidiecezji Łódzkiej

Dystrybucja mleka w Bejrucie | Sumar Sleem

Nasze galerie

Skupienie adwentowe wolontariuszy Szkolnych Kół Caritas

Caritas Archidiecezji Łódzkiej organizuje w dniu 11 grudnia 2008 roku Skupienie adwentowe dla wolontariuszy Szkolnych Kół Caritas pod hasłem „Troszczmy się o życie”, w Kościele Matki Boskiej Zwycięskiej w Łodzi, przy ul. Łąkowej 40.

W ramach Skupienia Adwentowego przewidziana jest Msza Święta z możliwością spowiedzi.Serdecznie zapraszamy opiekunów i wolontariuszy Szkolnych Kół Caritas - Szkoły Podstawowe o godz. 10.30, a Gimnazja i Szkoły Ponadgimnazjalne o godz. 12.00.Uprzejmie prosimy o potwierdzenie obecności wraz z podaniem liczby dzieci, które będą uczestniczyć we Mszy Świętej, telefonicznie pod numerem (42) 639 95 81 lub mailowo na adres biurowolontariatu@toya.net.pl.

Tomasz Kopytowski
<- wróć