Caritas Archidiecezji Łódzkiej

Nasze galerie

Caritas szuka zdjęć

8 kwietnia 2010
Łódzka Caritas poszukuje zdjęć dokumentujących działalność charytatywną Kościoła w Łodzi zarówno w okresie przedwojennym jak i tuż po wojnie - przed likwidacją organizacji. "Z pewnością żyje jeszcze wielu ludzi, którzy byli choćby wychowankami prowadzonych przez Caritas dzieł" - uważa ks. Jacek Ambroszczyk, dyrektor łódzkiej Caritas.
Fotografie można przekazywać bezpośrednio w siedzibie Caritas przy ul. Gdańskiej 111 (tel. 42 639 95 81). Jeśli istnieje ich wersja elektroniczna, może być przesłana także za pomocą maila na adres: t.kopytowski@toya.net.pl. Zdjęcia zostaną wykorzystane m.in. w prezentacji, którą Caritas przygotowuje z okazji jubileuszu 20-lecia.
Radio PLUS Łódź
<- wróć