Caritas Archidiecezji Łódzkiej

Dystrybucja mleka w Bejrucie | Sumar Sleem

Nasze galerie

Adwentowe skupienie wolontariuszy SKC 2014

skupienie_skc_2014_1W uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP, 8 grudnia 2014 roku, wolontariusze Szkolnych Kół Caritas w archidiecezji łódzkiej spotkali się w kościele Matki Boskiej Zwycięskiej w Łodzi, na corocznym skupieniu adwentowym. Koncelebrowanej mszy świętej przewodniczył ks. prałat Jacek Ambroszczyk, a homilię wygłosił ks. Andrzej Partyka, dyrektor łódzkiej Caritas.

Oprawą mszy świętek zajęli się członkowie zespołu "Posłani w Duchu Świętym".

Na zakończenie eucharystii przedstawiciele SKC podziękowali ks. Jackowi za wieloletnią współpracę i posługę dyrektora Caritas. Po liturgii młodzież spotkała się przy gorącej herbacie i słodkich bułkach.

tk
Zobacz zdjęcia: Adwentowe skupienie wolontariuszy SKC 2014