Caritas Archidiecezji Łódzkiej

Dystrybucja mleka w Bejrucie | Sumar Sleem

Nasze galerie

Adwentowe Skupienie Szkolnych Kół Caritas

skupienie SKC_2015_2W dniu 7 grudnia 2015 w parafii Matki Boskiej Zwycięskiej w Łodzi odbyło się Adwentowe Skupienie Szkolnych Kół Caritas. Wzięli w nim udział młodzi wolontariusze z siedemnastu szkół: podstawowych, ponadgimnazjalnych i gimnazjów. Skupienie poprowadził w sposób bardzo interesujący o. Marcin Kowalewski CMF.

Uczestnicy w wielkim skupieniu słuchali, a gdy trzeba było, aktywnie włączali się zarówno starsi, jak i młodsi. Po niezwykłej konferencji wszyscy z głębokim zaangażowaniem uczestniczyli we mszy świętej. Na zakończenie spotkania dla dzieci i młodzieży przygotowany został słodki poczęstunek.

Danuta Sażyn
Zobacz zdjęcia: Adwentowe Skupienie Szkolnych Kół Caritas