Caritas Archidiecezji Łódzkiej

Dystrybucja mleka w Bejrucie | Sumar Sleem

Nasze galerie

BEZ RESZTY 2017

BR2017_gazeta_www_1Jaka jest prawda o ludziach bezdomnych? Kim są? O czym marzą? W jaki sposób Kościół wspiera rodzinę? Dlaczego Syryjczycy potrzebują naszej pomocy? Czemu Caritas prosi o 2 procent podatku? To tylko niektóre z tematów poruszanych w tegorocznym wydaniu gazety Bez Reszty. Wydawcą czasopisma jest Caritas Archidiecezji Łódzkiej. W gazecie znajdziemy również m.in. najnowsze wieści z Caritas, informację o naszej platformie pomocowej DOBROMAT24.PL oraz zaproszenie na kolonie i turnusy rehabilitacyjne w Drzewocinach. Są też stałe rubryki - przepisy kulinarne i krzyżówka. "Bez Reszty" dostępne jest od 22 marca 2017 roku. Pismo rozdawane jest na kilkudziesięciu najbardziej ruchliwych skrzyżowaniach Łodzi oraz okolicznych miast, a także w parafiach archidiecezji łódzkiej. Jego nakład wynosi 50 tysięcy egzemplarzy.

Poniżej można obejrzeć gazetę w wersji elektronicznej. Wybrane artykuły mają również swoje odsłony filmowe. Są one dostępne na naszej stronie w galerii filmów, albo po zeskanowaniu kodu w gazecie. Dla zainteresowanych krzyżówką publikujemy również regulamin krzyżówki.

Tomasz Kopytowski

<- wróć