Caritas Archidiecezji Łódzkiej

Dystrybucja mleka w Bejrucie | Sumar Sleem

Nasze galerie

Świętuj z nami 25 lat Caritas!

25 lat Caritas - zaproszenie do katedrySerdecznie zapraszamy na Mszę Świętą dziękczynną w roku jubileuszu 25-lecia charytatywnej działalności Caritas Archidiecezji Łódzkiej. Uroczystej koncelebrze w łódzkiej archikatedrze, w Niedzielę Miłosierdzia Bożego - święto patronalne Caritas - 12 kwietnia 2015 roku, o godz. 14:00, przewodniczył będzie Ksiądz Arcybiskup Marek Jędraszewski Metropolita Łódzki. Po Mszy Świętej, w godzinie Miłosierdzia Bożego odmówimy wspólnie Koronkę do Miłosierdzia Bożego. Jubileuszowa liturgia jest okazją do spotkania wszystkich, którzy w jakikolwiek sposób związani byli z łódzką Caritas i tych, którzy dopiero chcą nas poznać.

tk
<- wróć