Caritas Archidiecezji Łódzkiej

Dystrybucja mleka w Bejrucie | Sumar Sleem

Nasze galerie

Razem Możemy Więcej! - dofinansowanie do zakupu leków

PROJ_karty_2021Caritas Archidiecezji Łódzkiej została Laureatem VIII edycji Konkursu Grantowego RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ! zorganizowanego przez DOZ Fundację dbam o zdrowie. Budżet projektu w wysokości 63 000 zł przekazany zostanie na wsparcie w zakupie leków i środków medycznych dla osób chorych najbardziej potrzebujących.

Planujemy, że ze wsparcia w ramach projektu pt. „Na zdrowie, edycja 3” w naszej organizacji skorzysta łącznie 320 osób  Projekt dedykowany będzie do podopiecznych Parafialnych Zespołów Caritas oraz podopiecznych Caritas Archidiecezji Łódzkiej i potrwa do końca lutego 2021 r. Pomoc przekazana zostanie w postaci kart możliwych do realizacji w aptekach na terenie całego kraju.

Nasza Organizacja znalazła się w gronie 39 Laureatów Konkursu Grantowego 2020, które przygotowały i przesłały najlepsze projekty niwelujące bariery w dostępie do leków w Polsce.

logo DOZ

Anna Maciejewska