Caritas Archidiecezji Łódzkiej

Dystrybucja mleka w Bejrucie | Sumar Sleem

Nasze galerie

Listopadowa msza w intencji osób w żałobie, osieroconych oraz ich bliskich zmarłych

msza za zmarłychHospicjum domowe Caritas Archidiecezji Łódzkiej serdecznie zaprasza wszystkich, którzy doświadczyli utraty kogoś bliskiego na Eucharystię w intencji osób w żałobie, osieroconych oraz ich bliskich zmarłych. Koncelebrowana Msza Święta pod przewodnictwem Księdza Arcybiskupa Marka Jędraszewskiego Metropolity Łódzkiego zostanie odprawiona w Łódzkiej Archikatedrze w sobotę, 15 listopada 2014 roku, o godzinie 18:00. Bezpośrednio po Mszy Świętej zaprasza się do wysłuchania konferencji zatytułowanej „Żałoba a płeć”, którą wygłosi ks. dr Tomasz Falak.

Listopadowa msza w intencji osób w żałobie, osieroconych oraz ich bliskich zmarłych - podopiecznych hospicjum łódzkiej Caritas - organizowana jest od 7 lat. To jedno z wielu ważnych działań na rzecz osób pozostających w żałobie, jakie w swojej posłudze podejmują pracownicy i wolontariusze, którzy tworzą Zespół Domowej Opieki Hospicyjnej Caritas.

W ten jeden w roku listopadowy wieczór wspólnota hospicjum domowego Caritas zaprasza każdego, kto utracił swoich bliskich, by pod przewodnictwem swojego biskupa i duszpasterzy modlić się o dar życia wiecznego.

tk
<- wróć