Caritas Archidiecezji Łódzkiej

Dystrybucja mleka w Bejrucie | Sumar Sleem

Nasze galerie

Listopadowa msza za zmarłych

Tradycyjnie już, w listopadzie, z myślą o osobach w żałobie i osieroconych, Caritas Archidiecezji Łódzkiej organizuje spotkanie modlitewne dla wszystkich, którzy doświadczyli utraty bliskich. Podobnie, jak w latach minionych, w Łódzkiej Archikatedrze odprawiona zostanie koncelebrowana Msza Święta, sprawowana w intencji osób w żałobie oraz ich bliskich zmarłych. Eucharystia, której przewodniczył będzie Ksiądz Biskup Adam Lepa,  rozpocznie się 3 listopada 2017 roku (w piątek), o godzinie 18:00. Spotkania, które mają na celu wsparcie wszystkich osób zmagających się z problemami żałoby i osierocenia, organizowane są już od 11 lat, z inicjatywy hospicjum domowego, działającego przy Caritas Archidiecezji Łódzkiej.

Leszek Jerzewski
<- wróć