Caritas Archidiecezji Łódzkiej

Dystrybucja mleka w Bejrucie | Sumar Sleem

Nasze galerie

68,5 kg słodyczy od przedszkolaków na "Serce na gwiazdkę"

serce_2013_2_slodyczeJuż po raz drugi dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 13 w Pabianicach zaangażowały się w akcję Serce Na Gwiazdkę, organizowaną przez Caritas Archidiecezji Łódzkiej. Zbiórka  słodyczy trwała przez dwa tygodnie.  W tym czasie dzieci ozdabiały sercami i gwiazdkami „Czarodziejskie Pudełka”, do których wkładały przyniesione słodkości. Dzięki ofiarności rodziców przedszkolakom udało się zebrać rekordową ilość słodyczy - 68,5 kg! Dziękujemy :)

Za ogromne zaangażowanie maluchy otrzymały specjalne wyróżnienia. Dodatkowo grupy, które zgromadziły najwięcej słodyczy otrzymały odznakę: PRZYJACIEL PRZEDSZKOLNEGO KOŁA CARITAS!

Najważniejsze jednak dla wszystkich było to, że mogli podarować SERCE NA GWIAZDKĘ.

tk
Zobacz zdjęcia: 68,5 kg słodyczy od przedszkolaków na "Serce na gwiazdkę"

<- wróć
  • Wspirają nas