Caritas Archidiecezji Łódzkiej

Dystrybucja mleka w Bejrucie | Sumar Sleem

Nasze galerie

Prawie 300 tysięcy złotych dla Caritas z odpisów jednoprocentowych

1%_dziękujemy299 tysięcy złotych otrzymała łódzka Caritas od podatników rozliczających się z PIT. Pieniądze już "pracują" - zostały za nie kupione wyprawki szkolne, lekarstwa, a wkrótce Caritas wyda je na dofinansowanie zakupu opału przez najuboższych mieszkańców. - Bardzo dziękujemy wszystkim podatnikom, którzy zdecydowali się przekazać 1 procent swojego podatku dla Caritas Archidiecezji Łódzkiej - podkreśla ks. Jacek Ambroszczyk, dyrektor instytucji.

- Ten jeden procent już procentuje. Z tych środków udało się kupić wyprawki szkolne dla 2 tysięcy dzieci, dofinansować zakupy lekarstwa, a niebawem będą przeznaczone na wsparcie finansowe na zakup opału przez najuboższych mieszkańców Łodzi i regionu - dodaje ks. Ambroszczyk.

Łukasz Głowacki
<- wróć