Caritas Archidiecezji Łódzkiej

Dystrybucja mleka w Bejrucie | Sumar Sleem

Nasze galerie

Bez Reszty 2014 już gotowa!

Bez Reszty 2014Pasjonaci związani z Caritas, klerycy angażujący się charytatywnie, wsparcie dla rodzin adopcyjnych czy warsztaty kulinarne dla dzieci ze świetlic - to niektóre tematy zawarte w czwartym wydaniu bezpłatnego pisma "Bez Reszty". Wydała je łódzka Caritas, aby pokazać skalę i różnorodność zaangażowania Kościoła w Łodzi na rzecz potrzebujących. Gazeta będzie dostępna od niedzieli, 23 marca w parafiach i na ulicach Łodzi. W kolejnych wydaniach gazety prezentujemy ciekawe wywiady ze znanymi ludźmi, a także niecodzienne historie zwykłych mieszkańców naszego regionu, którzy odnaleźli swoją życiową szansę dzięki wsparciu ludzi oddanych pomocy bliźniemu, bez reszty.

W bieżącym numerze, m.in.:

• rozmowa z Tomaszem Bilickim, dyrektorem Archidiecezjalnego Ośrodka Adopcyjnego o wsparciu dla rodzin adopcyjnych,
  • pracownicy i wolontariusze Caritas opowiadają o swoich zyciowych pasjach
  • opowieść młodej kobiety, która "wyszła na prostą" dzięki prowadzonej przez Caritas Akademi Życia,
  • przepis na wielkanocnego mazurka kajmakowego,
  • krzyżówka z nagrodami.

Ksiądz Jacek Ambroszczyk o najnowszym numerze "Bez Reszty":

Tomasz Kopytowski

<- wróć