Caritas Archidiecezji Łódzkiej

Nasze galerie

Caritas i Radio Plus wydają nowy numer 'Bez Reszty'

21 marca 2013
Trzeci już numer bezpłatnego pisma "Bez Reszty" ukaże się 22 marca na terenie archidiecezji łódzkiej. Gazeta będzie rozdawana na ulicach Łodzi oraz w parafiach.
W tym numerze "Bez Reszty" można przeczytać m.in. wywiad z prof. Jackiem Mollem, kardiochirurgiem dziecięcym, kawalerem Orderu Uśmiechu i członkiem Rady Społecznej przy Arcybiskupie Łódzkim. W piśmie są reportaże pokazujące m.in. działalność jednego z Parafialnych Zespołów Caritas z Pabianic oraz Szkolnego Koła Caritas z Łodzi. Z rozkładówki dowiadujemy się, jak w sposób skuteczny i praktyczny można pomagać osobom niepełnosprawnym ruchowo, które kończą studia, rozwijają się i chcą być samodzielnie. Potrzebują jednak systematycznego i mądrego wsparcia. "Bez Reszty" opisuje niektóre aspekty działalności łódzkiej Caritas. "'Bez Reszty', bo chcemy wszystko robić bez żadnego marginesu, z pełnym poświęceniem" - deklaruje Tomasz Kopytowski z Caritas. {{youtube:YbTXTbyUjos}} Na stronach Caritas i Radia Plus ukaże się też bezpłatne e-wydanie gazety, a dzięki specjalnym kodom obrazkowym czytelnicy, będący jednocześnie użytkownikami Internetu, będą mogli obejrzeć dodatkowe materiały multimedialne stworzone specjalnie z okazji wydania "Bez Reszty" (ich opracowaniem zajęło się diecezjalne Radio Plus).
Radio PLUS Łódź
<- wróć