Caritas Archidiecezji Łódzkiej

Dystrybucja mleka w Bejrucie | Sumar Sleem

Nasze galerie

Piknik Przedszkolnych Kół Caritas 2014

piknik_skc_2014_1Na zakończenie roku szkolnego 2013/2014, w środę, 25 czerwca 2014 roku, Biuro Wolontariatu łódzkiej Caritas zorganizowało piknik dla przedszkolaków z Przedszkolnych Kół Caritas. Miejsca na sali gimnastycznej i w ogrodzie udzieliło gościnne Wyższe Seminarium Duchowne w Łodzi. Były gry i zabawy z cyrkowcami, no i słodkości - czyli wszystko, co dzieci lubią najbardziej.

Najmłodszych wolontariuszy Caritas przywitali: ks. Marek Marczak - rektor WSD w Łodzi i ks. Jacek Ambroszczyk - dyrektor łódzkiej Caritas. Towarzyszami zabaw byli starsi koledzy przedszkolaków - wolontariusze Szkolnego Koła Caritas z XX Liceum Ogólnokształcącego w Łodzi oraz wolontariusze akcyjni.

W seminaryjnej sali gimnastycznej zorganizowano poczęstunek dla dzieci, tu prowadzone były również śpiewy.

Zabawy z cyrkowcami, pokazy, konkursy i konkurencje sportowe zorganizowała grupa Kot-Zagalski. Dzięki sprzyjającej pogodzie zabawy miały miejsce w ogrodzie seminarium.

tk
Zobacz zdjęcia: Piknik Przedszkolnych Kół Caritas 2014