Caritas Archidiecezji Łódzkiej

Zbiórka na działalność charytatywną Caritas 25072021 - ks. Andrzej Partyka

16 lipca 2021

W niedzielę, 25 lipca 2021 roku, we wszystkich kościołach i kaplicach archidiecezji łódzkiej przeprowadzona zostanie zbiórka do puszek na wsparcie charytatywnej działalności Caritas Archidiecezji Łódzkiej. Łódzka Caritas od 1990 roku prowadzi działania na rzecz osób najbardziej potrzebujących. Z jej pomocy korzystają dzieci i młodzież, niepełnosprawni, osoby bezrobotne, bezdomne, ofiary kataklizmów, osoby starsze i chorzy w terminalnym stadium choroby. Rocznie charytatywnym wsparciem obejmowanych jest kilkanaście tysięcy osób dotkniętych lub zagrożonych wykluczeniem społecznym. Datki można przekazać również poprzez platformę pomocową: www.dobromat24.pl lub na rachunek Caritas: 48 1240 1545 1111 0000 1165 5077. Zachęcamy do hojnego wsparcia.
  • Wspirają nas

Caritas Archidiecezji Łódzkiej