Dystrybucja mleka w Bejrucie | Sumar Sleem

Nasze galerie

BEZ RESZTY - nowa gazeta w regionie łódzkim

ImageMiło nam poinformować, że ukazuje się pierwszy numer bezpłatnej gazety "BEZ RESZTY", której wydawcą jest Caritas Archidiecezji Łódzkiej. Celem gazety jest promowanie idei pomagania bez reszty oraz prezentacja działań Caritas i ludzi, dzięki którym pomoc jest realizowana. Gazeta wydana została w nakładzie 150 000 egzemplarzy i dystrybuowana będzie bezpłatnie na ulicach Łodzi i okolicznych miast oraz poprzez parafie archidiecezji łódzkiej. O pierwszym numerze gazety opowiada ks. Jacek Ambroszczyk, dyrektor łódzkiej Caritas.

Planujemy, aby ukazywała się cyklicznie, dwa razy w roku. W kolejnych wydaniach gazety prezentować będziemy ciekawe wywiady ze znanymi ludźmi, a także niecodzienne historie zwykłych mieszkańców naszego regionu, którzy odnaleźli swoją życiową szansę dzięki wsparciu ludzi oddanych pomocy bliźniemu, bez reszty.

W bieżącym numerze, m.in.:
- łódzkie dzieci rozmawiają z Arcybiskupem Władysławem Ziółkiem

- „Druga życiowa szansa” – opowieść Rafała, który zmienił swoje życie po ciężkim wypadku,
- przepis na wielkanocny żurek,
- krzyżówka z nagrodami.

Zapraszamy do lektury. Łamy naszej gazety są otwarte na prezentację Waszych obserwacji, refleksji, radości. To również miejsce, w którym możecie opowiedzieć o swoich działaniach wypływających z postawy miłości bliźniego, miłości bez reszty.

Napiszcie do nas:
Redakcja BEZ RESZTY