Caritas Archidiecezji Łódzkiej

Start » Zbiórki

Dystrybucja mleka w Bejrucie | Sumar Sleem

Nasze galerie
Zbiórka na rzecz ofiar wojny w Syrii

Syria_2013W niedzielę, 6 października 2013 roku, we wszystkich parafiach i kościołach archidiecezji łódzkiej zostanie podjęta modlitwa oraz przeprowadzona zbiórka ofiar do puszek na rzecz ofiar wojny w Syrii. Zbiórkę dla Syryjczyków można także wesprzeć przekazując darowiznę na rachunek łódzkiej Caritas lub wysyłając SMS charytatywny z hasłem POMAGAM na numer 72052.

Jesienna zbiórka płodów rolnych

Każdego roku, w okresie jesiennym, na przełomie września i października Caritas organizuje w parafiach archidiecezji zbiórkę płodów rolnych (ziemniaków, warzyw). Dary te są wykorzystane do przygotowania posiłków w kuchni Caritas i pomagają nam w znacznym stopniu obniżyć koszty zakupów.

Zbiórki żywności Caritas

zbiorkazywnosci2013Caritas dwa razy w roku (wiosną i jesienią) przeprowadza zbiórkę żywności w sklepach sieci  (do tej pory zbiórki były zorganizowane w sklepach: Biedronka w Łodzi, Piotrkowie Trybunalskim, Tomaszowie Mazowieckim, Brzezinach, Pabianicach, Łasku i Zgierzu oraz w sklepie POLOmarket w Piotrkowie Trybunalskim oraz w sklepach Kaufland i Vobiano w Łasku).

• Wspirają nas

Caritas Archidiecezji Łódzkiej