Start » BEZ RESZTY

faks: (+48 42) 639 95 80
BEZRESZTY@toya.net.pl

Nagrody w krzyżówce "BEZ RESZTY" 2019

BR2019_losowanie_nagrodW dniu 17 kwietnia 2019 roku komisja redakcyjna gazety "BEZ RESZTY" rozlosowała nagrody za prawidłowe rozwiązanie krzyżówki w dziewiątym numerze naszej gazety. Do przewidzianego regulaminem krzyżówki terminu nadsyłania odgadniętego hasła, nadesłano 27 poprawnych odpowiedzi. Przypominamy, że z prawidłowo rozwiązanej krzyżówki należało ułożyć hasło: POZNAJ I POMÓŻ. Poniżej prezentujemy wyniki losowania. Gratulujemy nagrodzonym! O wygranej powiadomimy Państwa telefonicznie.

Bez Reszty 2019

BR2019_1Czy sztafeta pokoleń to wyścig o pierszeństwo? Czy możliwa jest przyjaźń mimo różnic międzypokoleniowych? Czy istniej recepta na starość? To tylko niektóre z tematów poruszanych w kolejnym, dziewiątym wydaniu gazety Bez Reszty. Wydawcą czasopisma jest Caritas Archidiecezji Łódzkiej. W gazecie znajdziemy również m.in. najnowsze wieści z Caritas oraz zaproszenie na turnusy rehabilitacyjne w Drzewocinach. Są też stałe rubryki - przepisy kulinarne i krzyżówka. "Bez Reszty" dostępna jest od 27 marca 2019 roku. Pismo rozdawane jest na kilkudziesięciu najbardziej ruchliwych skrzyżowaniach Łodzi, a także w parafiach archidiecezji łódzkiej. Jego nakład wynosi 50 tysięcy egzemplarzy.

Nagrody w krzyżówce "BEZ RESZTY" 2018

losowanie_krzyzowki_BR2018W dniu 23 kwietnia 2018 roku komisja redakcyjna gazety "BEZ RESZTY" rozlosowała nagrody za prawidłowe rozwiązanie krzyżówki w ósmym numerze naszej gazety. Do przewidzianego regulaminem krzyżówki terminu nadsyłania odgadniętego hasła, nadesłano 33 poprawne odpowiedzi. Przypominamy, że z prawidłowo rozwiązanej krzyżówki należało ułożyć hasło: PODZIEL SIĘ MIŁOŚCIĄ. Poniżej prezentujemy wyniki losowania. Gratulujemy nagrodzonym!

BEZ RESZTY 2018

bez_reszty_2018_foto_2Dlaczego powinniśmy być blisko z potrzebującymi – wyjaśnia abp Grzegorz Ryś. Czy młody człowiek to dobry materiał na wolontariusza? Kim są wolontariusze Caritas? Czy praca to atrakcyjna oferta na życie? To tylko niektóre z tematów poruszanych w tegorocznym wydaniu gazety Bez Reszty. Wydawcą czasopisma jest Caritas Archidiecezji Łódzkiej. W gazecie znajdziemy również m.in. najnowsze wieści z Caritas oraz zaproszenie na turnusy rehabilitacyjne w Drzewocinach. Są też stałe rubryki - przepisy kulinarne i krzyżówka. "Bez Reszty" dostępne jest od 22 marca 2018 roku. Pismo rozdawane jest na kilkudziesięciu najbardziej ruchliwych skrzyżowaniach Łodzi, a także w parafiach archidiecezji łódzkiej. Jego nakład wynosi 50 tysięcy egzemplarzy.

• Wspirają nas

wpłać on-line