Caritas Archidiecezji Łódzkiej

Dystrybucja mleka w Bejrucie | Sumar Sleem

Nasze galerie

Skupienie adwentowe Szkolnych Kół Caritas

Okres przedświąteczny to czas, w którym spotykają się Szkolne Koła Caritas, by wspólnie przeżyć Skupienie adwentowe. W dniu 7 grudnia 2009 roku, w Kościele pw. Matki Boskiej Zwycięskiej w Łodzi, członkowie Szkolnych Kół Caritas wspólnie uczestniczyli we Mszy Świętej.

Wolontariusze wzięli czynny udział w przygotowywaniu oprawy liturgicznej. Miłą niespodzianką był występ członków Katolickiej Szkoły Kontemplacji i ewangelizacji Młodych „Dzieci Światłości” w czasie homilii, który wywołał wielkie zainteresowanie wśród wolontariuszy.

Po błogosławieństwie wszyscy zebrani udali się do sali udostępnionej przez TOYA STUDIOS na koncert zespołu Full Power Spirit - twórców projektu „HIPHOP Dekalog”. Występ muzyczny, łączący ze sobą ciekawy wyraz artystyczny, młodzieżową muzykę oraz głęboki przekaz, szybko zintegrował młodzież, która wspólnie bawiła się do końca koncertu.

Emilia Lichnerowicz

Projekt „Biuro Pośrednictwa Pracy dla Wolontariuszy” współfinansowany jest ze środków MOPS w Łodzi.

Tomasz Kopytowski
<- wróć