Caritas Archidiecezji Łódzkiej

Dystrybucja mleka w Bejrucie | Sumar Sleem

Nasze galerie

Inauguracja działalności SKC w roku szkolnym 2011/2012

W dniu 27 września 2011 roku w kościele Matki Boskiej Zwycięskiej w Łodzi, wolontariusze Szkolnych Kół Caritas wraz ze swymi opiekunami wzięli udział we mszy świętej inaugurującej działalność charytatywną w roku szkolnym 2011/2012.W dniu 27 września 2011 roku w kościele Matki Boskiej Zwycięskiej w Łodzi, wolontariusze Szkolnych Kół Caritas wraz ze swymi opiekunami wzięli udział we mszy świętej inaugurującej działalność charytatywną w roku szkolnym 2011/2012.

Eucharystię odprawił i słowo do wolontariuszy skierował ks. dr Przemysław Góra, duszpasterz młodzieży Archidiecezji Łódzkiej. Po mszy świętej ks. Marcin Grzelak, zastępca dyrektora łódzkiej Caritas, wręczył podziękowania dla szkół za zaangażowanie w uroczystość Chrztu dzwonu Serce Łodzi.

Następnie opiekunowie zostali poinformowani o planowanych działaniach charytatywnych w nowym roku szkolnym. Wszystkim zostały przekazane życzenia wielu sukcesów i powodzenia na najbliższe miesiące edukacji.

MK

Tomasz Kopytowski